Daně za ÚP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.aaaaaaaaa
Nováček 9 příspěvků 13.03.18 11:47
Daně za ÚP

Dobrý den,

v 9/2016 jsem začala pracovat v jedné firmě, bohužel v 12/2016 se mi stal úraz a šla jsem na nemocenskou na které jsem byla až do 4/2017. Účetní mi teď bude dělat daně a zajímalo by mě, zda mi něco na daních vrátí.
Byla jsem od 12/2016 až do 4/2017 na nemocenské, od 5/2017 do 11/2017 na ÚP a od 11/2017 až doteď pracuji.

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.03.18 11:50

@Petra.aaaaaaaaa záleží, zda jsi na daních vůbec něco zaplatila.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 13.03.18 12:36

Doporučila bych se zeptat účetní.. nikdo Ti to tady bez konkrétních čísel neřekne :roll:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 63306 příspěvků 3 inzeráty 13.03.18 12:46

@Petra.aaaaaaaaa No, pokud neděláš za minimální mzdu, tak bys něco málo dostat mohla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >