Daně za ÚP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra.aaaaaaaaa
Nováček 9 příspěvků 13.03.18 11:47
Daně za ÚP

Dobrý den,

v 9/2016 jsem začala pracovat v jedné firmě, bohužel v 12/2016 se mi stal úraz a šla jsem na nemocenskou na které jsem byla až do 4/2017. Účetní mi teď bude dělat daně a zajímalo by mě, zda mi něco na daních vrátí.
Byla jsem od 12/2016 až do 4/2017 na nemocenské, od 5/2017 do 11/2017 na ÚP a od 11/2017 až doteď pracuji.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 13.03.18 11:50

@Petra.aaaaaaaaa záleží, zda jsi na daních vůbec něco zaplatila.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 13.03.18 12:36

Doporučila bych se zeptat účetní.. nikdo Ti to tady bez konkrétních čísel neřekne :roll:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64670 příspěvků 3 inzeráty 13.03.18 12:46

@Petra.aaaaaaaaa No, pokud neděláš za minimální mzdu, tak bys něco málo dostat mohla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >