Daně sama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 09.02.17 21:00
Daně sama

Ahoooj, mám na vás prosbičku :)
Našla jsem toto - viz. odkaz níže…
Přemýšlela jsem si letos udělat sama manželovi daně.
Měl HPP, slevu na manželku, dvě děti a školku.

Co myslíte, dělal jste to někdo takto??

https://www.onlinepriznani.cz/

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8372 příspěvků 09.02.17 21:05

Ano, je to jednoduché. A interaktivní formulář Idnes je i zdarma. Za tohle zaplatíš 150Kč.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63363 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 21:08

@AnastazieB A ještě více bych věřila tomu, který je přímo na webu finanční správy…

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 09.02.17 21:08
@AnastazieB píše:
Ano, je to jednoduché. A interaktivní formulář Idnes je i zdarma. Za tohle zaplatíš 150Kč.

Nooo, já tady potřebuji krok za krokem, jako pro troubu :)

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33218 příspěvků 09.02.17 21:13

https://adisepo.mfcr.cz/…m_uvod.faces?…

tady

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63363 příspěvků 3 inzeráty 09.02.17 21:15
@matkabagristy píše:
https://adisepo.mfcr.cz/…m_uvod.faces?…tady

Ten odkaz je blbě, nemůžeš dávat přímo na formulář, je vázán na tvoje dočasné ID, musí to být na hlavní stranu ;-)
 https://adisepo.mfcr.cz/…/vstup.faces

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33218 příspěvků 10.02.17 06:18

@j.a.n.i1 dík

Monchichik
Kelišová 5164 příspěvků 10.02.17 07:21

To zvládneš sama, já jsem to taky několikrát dělala a ten formulář na Idnes je nejlepší, samo tě to navede co tam napsat a odkud.

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 10.02.17 22:26
@Monchichik píše:
To zvládneš sama, já jsem to taky několikrát dělala a ten formulář na Idnes je nejlepší, samo tě to navede co tam napsat a odkud.

Já právě jsem to docela i pobrala, myslím, že to dokážu podat, ale nevím co se stane, když mi to vyjde špatně. Když to vyplním blbě :D

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63363 příspěvků 3 inzeráty 10.02.17 22:29

@Zirafka11 Celkem nic, jako zaměstnanec nikdy nedoplácíš, tedy penále nehrozí a prostě z finančáku zavolají / napíšou a nadiktují ti, co máš opravit. Tedy pouze peníze přijdou později.

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 10.02.17 22:49
@j.a.n.i1 píše:
@Zirafka11 Celkem nic, jako zaměstnanec nikdy nedoplácíš, tedy penále nehrozí a prostě z finančáku zavolají / napíšou a nadiktují ti, co máš opravit. Tedy pouze peníze přijdou později.

Což to nevadí :) ale vyplnila jsem na onlinepriznani.cz vše a vyšlo mi docela rozumně vypadající číslo :D

Monchichik
Kelišová 5164 příspěvků 11.02.17 09:20

@Zirafka11 Nestane se nic, mně to vždycky paní kontrolovala hned na místě, když bude něco blbě, tak ti zavolají.

AnastazieB
Echt Kelišová 8372 příspěvků 11.02.17 12:18

@Zirafka11 když to vyplníš špatně, tak ti vyjde, že by měl na daních něco zaplatit. Což je blbost, takže podle toho to poznáš. Já tam vždycky zapomenu vyplnit jeden řádek (a každý rok zapomenu jaký to je, snad už to letos zvládnu napoprvé :lol:.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63363 příspěvků 3 inzeráty 11.02.17 13:43

@AnastazieB Tak dá se to vplnit blbě i tak, že by ti měli vracet víc a to poznáš blbě…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >