Reklama

Dárek ke 4 narozeninám dcery - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminka290
Stálice 66 příspěvků 15.09.10 21:10
dárek ke 4 narozeninám

Ahoj všem,vůbec nevím co pořídit naší malé slečně ke 4 narozkám,nejvíc si hraje s panenkama,ale příslušenství má snad skoro vše máte tip co koupit,knihu a hru už mám ráda bych nějakou pěknou hračku jen nevím co..prosím,prosím co dáváte vy?Děkuji… :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 15.09.10 21:12

Anežka byla nadšená z porcelánového nádobíčka z Ikey, tabule z Ikey a z mikrovlnky (ta byla dětská a ne z Ikey :D ). Taky si ráda hraje s panenkami, teď jim i vaří a nemůže ráno odejít do školky, dokud všem panenkám a aspoň některým plyšákům (máme jich nepřeháním přes 100) neuvaří snídani. :D :D :D

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 15.09.10 21:15

No tak přesně to jsme řešili cca před měsícem, Anežka má všechno (no, teda skoro, ale prostě hraček má opravdu dost) a mi to jen z principu trochu vadí ;) Takže jsem zatrhla příbuzenstvu blbinky, povolila knížky a za hlavní dárek zvolila pejska Luckyho, což je sice taky hračka, ale aspon milá a malá a třeba ji bude bavit déle než 14 dní :evil: Synovec dostal kolobku (Anežka má odrážedlo od Vánoc), ovšem už ted se rosím při představě, že za 3 měsíce jsou Vánoce :think:

nozu
Extra třída :D 11572 příspěvků 15.09.10 21:28

klárka dostane od nás logickou hru s medvídkem pů a od babiček kostky duplo a oblečení (to si vybrala sama, když byla minulý týden s babi na dovolené). teta koupí lékařský kufřík a druhá pyžamo s hello kitty. hraček už máme taky tuny, takže to je dost problém. k vánocům už máme teda taky vymyšleno, protože strašlivě touží po miminku s ploutvemi od baby born. takže už je objednané a na cestě. no nevím, kam ty hračky budeme za chvilku dávat a to už vůbec nemluvím o tom, že za chvilku přijde druhý prcek :roll:
ještě mě napadá příslušenství či vybavení do kuchyňky. Klárka má třeba kuchyňku,a le vím, že by uvítala kávovar, mixér atd. takže co malé koupit něco z tohoto?

Angels
Závislačka 3476 příspěvků 23.08.13 11:40

Achojky holky, oživuju diskuzi :-) Potřebuju poradit co koupit dcerce v říjnu jí budou 4roky :-) a je strašne šikovná technickej typ :-) Hračky má snad všechny a nějak nevíme co vymyslet :( Za nápady budu moc rada :kytka:

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 23.08.13 11:50

Syn bude mít v říjnu taky 4 roky a má snad všechno :roll: ale co třeba pro dcerku koloběžku? nebo nějaký vybavení do kuchyňky, lékařský kufřík, vláčkodráha, lego, puzzle. kočárek pro panenku, jestli máte třeba jen golfky… je to těžký něco vymyslet, mě to čeká taky :D

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 23.08.13 11:51

Píšeš že je technickej typ - co třeba nějakou sadu korálků, ať si udělá vlastní náramky a řetízky ;)

Angels
Závislačka 3476 příspěvků 23.08.13 11:52

@AstraG Právě dcerka má taky všechno :cert: Mno o koloběžce jsme uvažovaly, ale musim ješte vymyslet co říct rodině aby jí koupila :think: Šíleny nebaví vymýšlet :mrgreen:

Angels
Závislačka 3476 příspěvků 23.08.13 11:52

@AstraG To tady máme, ale nejak jí to nebaví :(

Barčí1411
Závislačka 3183 příspěvků 23.08.13 11:55

@Angels :mavam: U nas se k 4.nar. kupovalo tohle:
 http://www.sabihracky.cz/…085domek.jpg

Docela si s tim vyhraje :)

A tohle:
http://www.tvojsen-mido.sk/…a_resize.jpg

Uplne jakoze hracku pro „technicky“ typ holcicky nevim - u nas frci ruzny detsky PC a tablety, kde si muze hrat hru a pritom se uci pismenka, cisla atd…Ale zase nechceme mit doma zadny pc zavislaky uz od malicka, ze :lol:

Angels
Závislačka 3476 příspěvků 23.08.13 11:57

@Barčí1411 Mno tablet máme doma :-D ale přesně nechci aby byla zase zavísláák :think:

Ale to vypada zajímavě :potlesk:

Barčí1411
Závislačka 3183 příspěvků 23.08.13 12:04

@Angels Ema si s nim vyhraje hodne, ale zase ona je takovej raplik, takze nevydrzi sedet dlouho na zadku :lol: Ale vydrzi u toho, no :nevim: Tuhle si hrala s mym telefonem, mela jsem tam nejako hru - ona tomu rika Motorkar John :lol: Proste otocis telefon vodorovne, je to dotykac, prava strana jedes, leva brzdis a ona to „parila“ asi hodinu a dostala se snad do nejakyho 5 levelu :lol: No, ale to je holt moderni doba, pred 30 lety tohle nebylo, jsem si musela vystacit s jednou oskubanou pannou :lol: Jinak teda Vysij si svuj domecek - to ji bavi, sice jeste musim asistovat, ale uz minimalne, no a Mikado s opicema hraje se sousedkou snad kazdej den :lol:

Angels
Závislačka 3476 příspěvků 23.08.13 12:12

@Barčí1411 Naty je právě raplík a vydrží sedet u toho :mrgreen: jee pošli mi odkaz na tu motorku prosim :lol: Přesně je to hodně moderní doba :-D a človek musí pořad neco vymyšlet, ale ten domeček se mi teda hodně líbí jdu se na něj podivat díky moc :kytka:

Barčí1411
Závislačka 3183 příspěvků 23.08.13 13:30

@Angels Motorkar John je tady - doufam, ze se Ti to zobrazi rovnou na nem :lol:

https://play.google.com/…apps/details?…

Tak, holky, uzivejte. Pa :mavam:

Barča73
Stálice 83 příspěvků 24.08.13 10:01

Protože taky máme doma hraček spousty, tak jsem Elišce ke 4. narozeninám koupila víkendový pobyt v Babylonu v Liberci (pro ni, mne a tatínka). Užila si to náramně a k 5. narozeninám chce zase.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >