Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@danik píše:
Ale těch medvídků a čokoládek máme právě doma hafo (dcera měla nedávno svátek)![]()
![]()
Tak bacha, aby to dcera spolužačce nepověděla, že to dostala k svátku. Moje dcera si tedy pamatuje, co od koho dostala a kolik už toho snědla a to je teprve ve školce.
@Karleon toho se nebojím, k nám pořád chodí nějaké návštěvy, sladkosti se točí… ne vždy děcka sladkosti vnímají, spíš se zajímají o dárky „pevné“, sladkosti já občas schovám dřív, než si jich všimnou:-):-):-)