Dárek pro dceřinu kamarádku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6499
1.11.14 17:00
@danik píše:
Ale těch medvídků a čokoládek máme právě doma hafo (dcera měla nedávno svátek) :oops: :oops: :lol:

Tak bacha, aby to dcera spolužačce nepověděla, že to dostala k svátku. Moje dcera si tedy pamatuje, co od koho dostala a kolik už toho snědla a to je teprve ve školce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2398
1.11.14 17:05

@Karleon toho se nebojím, k nám pořád chodí nějaké návštěvy, sladkosti se točí… ne vždy děcka sladkosti vnímají, spíš se zajímají o dárky „pevné“, sladkosti já občas schovám dřív, než si jich všimnou:-):-):-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný