Dárek pro syna k narození sestřičky

1642
26.6.21 22:31

Dárek pro syna k narození sestřičky

Ahoj, chtěla bych až se narodí malá, tak aby syn ( 8 let ) dostal nějaký dárek. Nemyslím hračku nebo sladkost. Proste něco co mu zůstane na památku? Původně mě napadlo nechat udělat řetízek s jménem jeho a sestřičky. Ale dostal řetízek s přívěskem pejska ( miluje psy ), ale nechce to nosit, že mu překáží.

Máte nějaké tipy?
A děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21614
26.6.21 22:44

A fakt myslíš, že tohle ocení? Osmiletý dítě? Kluk? :mrgreen: :mrgreen: Kup mu lego a čokoládu… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9439
26.6.21 22:46

Dárek by měl být hlavně pro něj, to řetízek není. Něco, co si přeje, po čem touží. Jako upomínku bych je nechala hezky vyfotit a třeba udělala fotoknihu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10924
26.6.21 22:46

Ono mu vadí, že bude mít sourozence, tak musí dostat bolestné? V životě jsem neslyšela, že by se dávaly dárky sourozencům k narození sourozence. A ještě na památku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
26.6.21 22:48

@Janli právě že on tohle ocení. Má svojí krabičku vzpomínek. Kde má první zub, první dudlík, pramínek vlasů, fotky kde má třeba svého dědečka, který zemřel atd. Takže tohle jó. A tu svoji krabici nemá někde schovanou, ale dost často se do ní dívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21614
26.6.21 22:50
@LaPaloma píše:
Ono mu vadí, že bude mít sourozence, tak musí dostat bolestné? V životě jsem neslyšela, že by se dávaly dárky sourozencům k narození sourozence. A ještě na památku. :nevim:

Já koupila dvouleté holčičce kočárek a panenku, aby měla taky svoje miminko. Bylo to hezký…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14033
26.6.21 22:56
@LaPaloma píše:
Ono mu vadí, že bude mít sourozence, tak musí dostat bolestné? V životě jsem neslyšela, že by se dávaly dárky sourozencům k narození sourozence. A ještě na památku. :nevim:

Já také ne. Asi zase nějaká móda „Made in USA.“ :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
26.6.21 22:57
@LaPaloma píše:

Tak on se těší a dost, a to
jsem si to nemyslela, že takhle hodně to bude. Takže žádné bolestné. :mrgreen: kdybych chtěla koupit bolestné, tak dostane psa.
A že jsi to neslyšela, tak to mě jedno. Já to nedělám kvůli tomu, že se to dělá, ale protože si myslím, že to tak je hezké. Stejně tak jako natočit první reakci až uvidí sestřičku. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
26.6.21 22:59

@topazio v USA se dělá Baby shower. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14033
26.6.21 23:00
@Marion84 píše:
@topazio v USA se dělá Baby shower. :mavam:

To já vím. Ale všelijaké ptákoviny sem proudí z USA. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10924
26.6.21 23:03
@Janli píše:
Já koupila dvouleté holčičce kočárek a panenku, aby měla taky svoje miminko. Bylo to hezký…

Tohle je hezký. Už proto, že holky mají v sobě tu vůli napodobovat matky a jsou pečující.

Ale zakladatelka si přiveze mimino. Když dá dítěti upomínkový předmět nebo hračku, tak to bude takové - já si vezu dítě, což je dárek pro mně a abys nebyl škodný, tak tady máš další krám do sbírky. Mně to vyznívá blbě. Příchod sourozence bych nepřebíjela hračkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
26.6.21 23:05

@topazio no to je pravda. Viz Valentýn.
Tohle nevím tedy jestli se dělá či nedělá. Ale je mi to sympatické a ráda bych pro něj vzpomínku. To je celé

Jinak já se ptala na tip a né na názor, zda ano či ne. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
26.6.21 23:11
@LaPaloma píše:
Tohle je hezký. Už proto, že holky mají v sobě tu vůli napodobovat matky a jsou pečující.Ale zakladatelka si přiveze mimino. Když dá dítěti upomínkový předmět nebo hračku, tak to bude takové - já si vezu dítě, což je dárek pro mně a abys nebyl škodný, tak tady máš další krám do sbírky. Mně to vyznívá blbě. Příchod sourozence bych nepřebíjela hračkami.

Počkej to chceš říct, že něco co má kluk na památku a tím myslím i to, že má svoje " poklady " tak, že jsou to krámy do sbírky? Mě přijde tohle úplně normální. To že děti potažmo dospělí mají schovaný věci, např zub, vlasy atd?

A já nemluvím o hračkách. Je mu 8 let, kdyby to byl třeba tříleté dítě, tak mu možná koupím Auto a je to všechno. A možná ani to né.

Jinak já se ptala na tip né na tvůj názor. Koukám, že když nejsem ovce a nejdu z davem, protože tady se to takhle nedělá, tak jsem vlastně divná. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12932
@Marion84 píše:
@topazio no to je pravda. Viz Valentýn.
Tohle nevím tedy jestli se dělá či nedělá. Ale je mi to sympatické a ráda bych pro něj vzpomínku. To je celéJinak já se ptala na tip a né na názor, zda ano či ne. :kytka:

Nejdriv zjisti, jak by to vnimal ON. Ne, ze TOBE to prijde hezke.
(Jestli pro nej chces vzpominku do krabice, dej mu tam treba naramek z porodnice… Nebo se ho pak normalne zeptej, co by si tam pral, aby mu to sestru pripomnelo.)

Jinak cim vetsi halo se kolem mimina dela, tim vic to vnimaji i ty starsi deti. Misto aby to brali jako prirozenou soucast rodiny/zivota, ziskavaji dojem, ze „se fakt neco!! deje“).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
@LaPaloma píše:

Tak my třeba staršímu synovi koupili plyšového krtečka a dali mu ho po porodu s tím, že mu ho dává bráška na přivítanou. Nikde jsme to neokoukali, jen mi to přišel dobrý nápad. Později mi to říkalo víc lidí, že to tak udělali. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat