Dárek pro zubařku

239
1.8.13 10:52

Dárek pro zubařku

Zdravím,
potřebovala bych poradit. Mám skvělou kamarádku, které bych chtěla udělat radost nějakým trefným dárkem. Jsou takové dva okruhy oblastí dárků pro ní - 1) je to zubařka, má svou ordinaci - tak něco originálního do ordinace, nebo nějaký dárek se zubařskou tematikou… 2) žije extrémně zdravě, neustále se očišťuje, ale já tomuhle moc nerozumím, protože jím jen bůčky a paštiky :D…Mohli byste mi, prosím, poradit dárek pro ni? Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1823
1.8.13 11:06

Dej si do googlu:
Zubní dóza na cukroví
Nemusí být jen na cukroví, když žije zdravě.

Držák na zubní kartáčky ve tvaru zubu

Jednou jsem někde viděl i skleničky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8504
1.8.13 11:15

@Andulonka Mě jako nejlepší dárek pro ženskou obecně přijdou poukázky do Douglas parfumerie, ať si dopřeje luxus. Ale zubní tematika to není, to je fakt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13317
1.8.13 11:21

Taky si myslím, že jako zubařka toho musí mít až dost :-D třeba když budu pracovat v cukrárně, tak mi asi taky nikdo neudělá radost zákuskem :lol:
Dneska je poukázka super věc a třeba do obchodu se zdravou výživou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2505
1.8.13 11:26

Když žije zdravě, napadá mě jen zeleninová kytka.
A jestli má svojí ordinaci- co nějaký obrázek? Naše dětská doktorka má po čekárně a ordinaci dětmi namalované různé obrázky ze zdrav. prostředí- jak si děti představují bacily, paní doktorku, sestřičku, dítě s neštovicena, sádrou. Ty obrázky jsou super- veselé, barevné. Mě to přijde docela vtipné. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
1.8.13 11:39

Já vím, poukázky jsou v záloze, ale to dostává od rodiny, vím, že vždycky jí to rok leží na poličce a pak před vyúršením lhuty to bud nekomu dá, nebo to vybere.. Ona právě tou zubařinou vyloženě žije… A neznáte náhodou nějaké očištující koktejly? vím, že vždycky pila nějaký mladý ječmen nebo cosi, vubec nevím co to je, neznáte něco takového nebo podobného?
@Petra8a ta dóza je super :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama