Dárek tchánovi k 60

24.7.15 15:30

dárek tchánovi k 60

Dobrý den
prosím o radu.
Za týden jdem k tchánovi na oslavu k 60 narozenínam.
Bude to velká párty kde gratulanti jsou podnikatelé takže jsi dokážete představit že dárek nebude láhev vína.
Ale já takové možnosti nemám
Dárek tak do 2000 ale nic mě nenapadá.
Manžel neví co koupit a já tchána moc neznám ( nemáme nijak dobrý vztah)
Nemá žádné koníčky, nějaký welnes nebo zážitkový poukaz by ho nezajímal a nechal propadnout.
je podnikatel a tak co potřebuje jde hned a koupí si okamžitě.
chtěla bych něco originálního když už nemám na to koupit dárek za desitky tisíc jako dostane od ostatnich tak at si neudělám ostudu :zed:
děkuji za rady a pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.7.15 15:34

Má domek? Co solární světlo k příjezdové cestě nebo něco do dílny.
U nás vedou oříšky:), na sladké moc není a alkohol se sejde odjinud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
24.7.15 15:35

Tak co nějakou opravdu gastronomickou specialitu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.15 15:41

DOMEK MÁ NOVĚ PŘEDĚLANÝ A VZHLEDEM K TOMU ŽE PODNIKÁ VE STAVEBNÍ FIRME MA I VYBAVENOU DÍLNU

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2755
24.7.15 15:55

Takový člověk ocení kvalitu. 2000 je dostačující hodnota za dobrý dárek pro tchána. Já bych koupila opravdu dobré víno (pokud teda víno pije) nebo whisku a třeba balení nějaké argentinské nebo brazilské vysoké roštěné na gril. Např. v MAKRU mají skvělá masa. To je dárek který bych já (co mám všechno a nesnáším lapače prachu a kýče) ocenila!!! :palec: Pokud gril nemá, tak koupit gril :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
24.7.15 15:59
@berusa.m píše:
Takový člověk ocení kvalitu. 2000 je dostačující hodnota za dobrý dárek pro tchána. Já bych koupila opravdu dobré víno (pokud teda víno pije) nebo whisku a třeba balení nějaké argentinské nebo brazilské vysoké roštěné na gril. Např. v MAKRU mají skvělá masa. To je dárek který bych já (co mám všechno a nesnáším lapače prachu a kýče) ocenila!!! :palec: Pokud gril nemá, tak koupit gril :lol:

No přesně tak. Já u léta kupuju tátovi kvalitní čokolády s různými příchutěmi, koření, která ještě nevyzkoušel apod. Co se má furt vymýšlet za ptákoviny, stejně doma všechno má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.7.15 16:09

ALE ON SLADKE NEJÍ A TAK MU BUDU DĚLAT SLANÝ DORT TAK POTŘEBUJI NĚJAKÝ DÁREK JE BLBE U DÁT DALŠÍ JÍDLO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6465
24.7.15 16:13

Tatka dostal k 60 od nas deti obri cele kolo Leerdameru se 60 svicickama :mrgreen: /byl v akci, tak vysel na cca 2-2500, uz nevim…/

A k dalsim kulatinam dostal sunkove prasatko, nekolikakilovej kus sunky ve tvaru selatka obalenej ve slanine… pekna vec z reznictvi.

Plus na jina vyroci dobre vino typu slamove, ledove… tim nic nezkazis! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
24.7.15 16:18
@lulinka999 píše:
ALE ON SLADKE NEJÍ A TAK MU BUDU DĚLAT SLANÝ DORT TAK POTŘEBUJI NĚJAKÝ DÁREK JE BLBE U DÁT DALŠÍ JÍDLO

No vidíš, být tebou, vyprdnu se na nějaký dort a donesu mu něco fakt luxusního. Nemusí to být sladký. Nějaká archivní whisky je pěkný dárek, nemusí se vypít a je to krásný kousek do domovní sbírky. Nezůstávej s fantazií jenom v ČR, koukej za hranice. Jižní národy jsou vyloženě gurmáni, v Asii je hromada chutí, které se sem moc nedostaly atd. atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
514
24.7.15 16:19

Co zarámovanou fotku celé rodiny, nebo fotoobraz, (manža říká špatná volba jedině přidat k tomu fotobrazu šipky) :dance:
jinak otec dostal k 60 různé balíčky vys. kvalitních sýrů, klobás, dobrot.
Lahve dal na jednu hromadu. Kytky s klobás sýrů a ovoce rozdal. Vyřezávaný meloun a jiná zelenina.
Dort dělaný s ním jak se koupe v bazénu. A my jsme mu také nechávali dělat obvrovský dort jako loď. (jenže to je jeho koníček) a tam se načnul a rozdal
Jak byl trochu už v náladě tak dostal vtipné triko s 60a něco u toho napsáno, bohužel si nepamatuji co( je to několik let), tak to tam nosil a lítal s tím a všem to ukazoval.
tak to jsem zvědavá co vyberete- určitě napiš a i pak co dostal od ostatních. Náš bude mít narozky tak si vezmu inspiraci :think:
co s legrace poukaz na tetování?(jen od vás vtipně napsaný)
Luxusní dřevěné Pero Parkr
doutníky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17362
24.7.15 18:05

Psa :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
24.7.15 18:10

@lulinka999 Vypni si capslock;-).

Slaný dort bych tedy na takovou akci vůbec nedělala.
Holky radí dobře - kus kvalitního hovězího, dobré víno, whisky, doutníky, značkové pero, kapesníky nebo košili s monogramem…

• Nahlásit
  • Citovat
604
24.7.15 20:58

Tak pokud se jen trochu ve whisky vyzná, tak s lahví za 2 tis moc parády neuděláš, to už by asi bylo lepší to víno. My dávali mému taťkovi noviny ze dne narození, dají se koupit na netu v dárkovém balení za cca 1500, ale já si objednala kopii normálně z národní knihovny a vyšli i s poštovným na 250 a zabalila jsem je sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.15 10:00

S těma novinama to je super nápad ale prosím tě jak to tam najdu v te narodní knihovně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
viky.beckham
30.7.15 10:26

Asi bych koupila hodinky. zjistila bych jaké má-pokud vůbec nějaké má a jaký styl má rád a po nějakých se podívala. jestli je podnikatel, tak chce vypadat určitě i v těchto letech dobře. mrkni asi na izlato24 nebo tak tam mají dobrý výběr :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama