Dávali jste před 2. rokem tchyni?

Anonymní
29.5.20 07:25

Dávali jste před 2rokem tchyni?

Já vím, asi pro někoho trochu blby dotaz, ale jak jste to měli? Mám bohužel tchyni, která je v poslední době fakt nesnesitelná a já byla upřímně ráda, že jsme se neviděli kvůli té Covid krizi. Pořád tlačí na to, aby tam syn byl, i když mu nejsou ani dva roky a je to mamanek a velmi živá bytost. Navíc tchýně ani nerespektuje můj nastavený režim, jídlo atd… Jede si dle svého a nebere ohledy. Navic všude rozhlašuje, jak ji bereme vnouče, co jsme zač. Jsme z nešťastní a upřímně se bojíte, že klukovi bude plést hlavu, až bude starší. Jen, aby tam byl stále.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13510
29.5.20 07:43

Jo, dávali.
Mnou nastavený rezim nerespektovala, zato mela na nej neomezeně času.

Možná, kdyby ho občas mohla pohlídat, nemusela by rozhlasovat, že…
Pokud je to normální ženská, jen ze starý školy, tak co, však se to nezblazni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29982
29.5.20 07:44

Chce ho na chvilku? Na celý den nebo i přes noc? U nás v této době jen na nutné krátké pohlidani, ale i svým rodičům. V té době jsem kojila a děti usinaly jen se mnou. Na pár hodin jednou za čas bych dala, pokud by dítě bylo spokojené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
29.5.20 07:44

:roll: no tak já mám jen jednu hlídací babičku, která ani moc nehlidá, takže když pohlídá, tak su naopak ráda.. A ano, dáváli jsme ji malou na noc už před 1.rokem.. A myslím si, že malej jednou měsíčně přežije stravu babičku ne? Od toho ty babičky jsou ne? Aby nerozmazlovaly… Otrávený jídlo mu určitě nedá :lol:.. buď ráda, že můžeš mít aspoň jednou za měsíc volný večer pro sebe a manžela, ráno si přispat.. co řešíš??? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29982
29.5.20 07:46

A j té covid krizi, hodně lidí, co tak poslouchám, to vnímá podobně. Tam kde jsou problematické vztahy, karantena umožnila mít aspoň pár týdnů svatý klid :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34216
29.5.20 07:53

Samozrejme ze davali, je to babicka. Dite by nemela zasahnout tvoje antipatie vuci tchyni :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34216
29.5.20 07:55

Syn ma zdravotni hendikep tykajici se zazivani? Nebo proc hrotis, ze u babi dostane neco co ty neakceptujes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2593
29.5.20 07:56

Jestli to nerespektuje, nedávat. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13851
29.5.20 07:57

Moje děti hlídaly obě babičky relativně brzo, jezdily mi hlídat i nemocné dítě, protože jsem chodila do práce. Hodně záleží na tom, jak moc nerespektuje tvoje pravidla. Ohrožuje to tvé dítě na životě nebo mu čas od času podstrčí sladkosti, které ty z principu zakazuješ? Ve dvou letech bych dítě na občasné pohlídání dala. Možná pak přestane být takový mamánek, když nebude pouze s tebou. A nějaká sušenka nebo parek v tomto věku dítě taky nezabije. Jiné by bylo, kdyby babička nerespektovala dietu kvůli alergii. Tam by to byl průšvih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1442
29.5.20 07:58

Ano dávali. Na hlídání i před 1 rokem po roce i na noc. Ale moje tchýně je super. Stravovací návyky sice tak nerespektovala, ale ten jeden víkend to dcera ve zdraví přežila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9119
29.5.20 07:59
@Anonymní píše:
Já vím, asi pro někoho trochu blby dotaz, ale jak jste to měli? Mám bohužel tchyni, která je v poslední době fakt nesnesitelná a já byla upřímně ráda, že jsme se neviděli kvůli té Covid krizi. Pořád tlačí na to, aby tam syn byl, i když mu nejsou ani dva roky a je to mamanek a velmi živá bytost. Navíc tchýně ani nerespektuje můj nastavený režim, jídlo atd… Jede si dle svého a nebere ohledy. Navic všude rozhlašuje, jak ji bereme vnouče, co jsme zač. Jsme z nešťastní a upřímně se bojíte, že klukovi bude plést hlavu, až bude starší. Jen, aby tam byl stále.

Syn přece nemůže za to, že ty vidíš jeho babičku jako nesnesitelnou. Čím by synovi pletla hlavu? Tak se s ní domluv, kdy a na jak dlouho si mlého vezme a neřeš blbiny. Ona si ho užije a bude klid :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14001
29.5.20 08:01

Tchýně nám hlídá, když potřebuju nakoupit nebo do města. Teď víc, protože malou nechci tahat po obchodech a mezi lidi. Jsem ráda, že aspoň takhle. U našich už několikrát spala i sama. Mají na ni čas a dělají s ní zase jiné věci.

Ty spíš hledáš, proč ho tam nedat. Zkusila bych to a odprostila se od toho, že je to chudák mamánek, kterému jiný režim ublíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
929
29.5.20 08:04

Dávala jsem od miminek na odpolední procházku. Na spaní zatím jen starší od cca tří let a jen občas, když si sama řekne. Ale vztahy máme normální. Co jsou větší, vždycky mi je natláská sladkým, ale nemají z toho zdravotní problémy, tak to neřeším. Když jsem říkala, ať jim dává ovoce a zeleninu, že to milují a jí bez problému - ovoce se kazí a musí se pro něj častěji do obchodu, sladkosti se nekazí a když nepřijedou, vydrží do příště. Co na to říct. Prostě to neřeším a jsem ráda, že je jim spolu dobře.
Zakladatelko, pokud dítě neohrožují na zdraví, zkusila bych jim dát šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3550
29.5.20 08:05

Já mám tchýni suprovou, takže dcera k nim jezdila přes noc už někdy od jednoho roku.. dcera je taky hodně velký mamanek, když jsem na blízku, tak chce jen mě, ale když nejsem, tak nemá problém zůstat i přes noc beze mě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9810
29.5.20 08:05
@Anonymní píše:
Já vím, asi pro někoho trochu blby dotaz, ale jak jste to měli? Mám bohužel tchyni, která je v poslední době fakt nesnesitelná a já byla upřímně ráda, že jsme se neviděli kvůli té Covid krizi. Pořád tlačí na to, aby tam syn byl, i když mu nejsou ani dva roky a je to mamanek a velmi živá bytost. Navíc tchýně ani nerespektuje můj nastavený režim, jídlo atd… Jede si dle svého a nebere ohledy. Navic všude rozhlašuje, jak ji bereme vnouče, co jsme zač. Jsme z nešťastní a upřímně se bojíte, že klukovi bude plést hlavu, až bude starší. Jen, aby tam byl stále.

Se divím, že takova megera vychovala tak fajn chlapa, který ho sis ty vzala za manžela a otce svého dítěte :think:. Ale pohlídání vnoučka by mělo nedozírné následky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama