Dávkování sirupu Sedalia

164
16.9.11 11:46

dávkování sirupu Sedalia

Dobry den maminky,
potrebovala bych poradit s davkovanim sirupu Sedalia pro naseho 14ti mesicniho synatora. Doporucila nam ho doktorka, kdyz sem si stezovala, ze malej cely noci nespi, ale nerekla nam jak se davkuje.
Ja spolehala na to, ze davkovani bude napsano na pribalovem letaku, ale neni tam vubec nic :(
Pokud s timto tedy mate zkusenost, budu vam vdecna za radu. a jeste jsem se chtela zeptat, pokud sirup vase deti uzivaly, zda to pomohlo a lepe spaly. Ja uz sem z toho jeho spani celkem zoufala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5278
16.9.11 11:53

tady píšou jednu čajovou lžičku ráno a večer! http://www.docsimon.cz/…-sirup-200ml

jinak mě k sirupu dali takovej leták s informacema přímo v lékárně…zkus se tam poptat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
16.9.11 12:04

Je, dekuju, toho sem si nevsimla… :oops:
No v lekarne mi nic nedali, akorat mela lekarnice ohromnou srandu z toho, ze malej nespi a ze potrebujem sirup na spani… :roll:
A pomohlo vam to? Ja si teda iluze moc nedelam, ale tonouci se stebla chyta…a po roce nespani uz sahnu fakt po cemkoli, co nam umozni aspon trochu spanku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10652
16.9.11 12:12

my taky dávali lžičku ale teda jenom večer ráno ne aby nebyl ospalej a protivnej :) řekla bych že u nás to trochu pomohlo sice se budil ale třeba hned usnul a nebrečel a nevyváděl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19692
16.9.11 13:10

Ahoj,my davali jednu malou lzicku vecer.Braly jsme to na nocni desy a pomohlo nam to.Ale berte to aspon mesic v kuse u nas se vysledek dostavil az po 14 dnech.Pak jsem mu to davala asi 4 mesice a nedavno pri nastupu do skolky jsem mu sirup nasadila zas,protoze vecer zacal zas dovadet,ale to bral jen 4 dny a prestal :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
16.9.11 15:03

Dekuju vam vsem za rady, zkusime teda tu lzicku vecer pred spanim. Snad to aspon trochu pomuze… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
misaxii20
26.9.12 09:45

Dobry den maminky potřebuju poradit p. Doktorka nam dala sirup SEDALIA pro meho synka je mu 7 mesícu tak nevim jestli mam davkovat jak je psano od jednoho roku celou kavovou lžičku nebo min aby mi pak nespal celej den poradte prosim

• Nahlásit
  • Citovat
941
26.9.12 11:53

Ahoj, já jsem dávala holce polívkouvou lžíci před spaním, řekla mi to v lékarně, ale stejně nám to moc nepomáhalo, jen asi na dvě noci, takže už to nedávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama