Dcera a strojek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 14:11
Dcera a strojek

Zdravím maminky, mám dotaz. Dcera 16 let se mi dnes svěřila, že se chtěla oholit tam dole.. 8o poranila se na stydkém pysku dle jejího popisu to má podrážděné, ale asi si jedno místo poranila buď žiletkou, a nebo jak ji to svědilo se více poškrabala a strhla si asi půl centimetrovou kůží. Vytvořil se jí tam bílé kolečko které když čura nebo se koupe štipe. Chtěla jsem ji vzít k dr, ale znáte to puberta a ne ne. Nevíte proč se jí tam udělala ta bílá kůže. Samozřejmě mě to nechce ukázat, ale popsala to jako malé kolečko Přirovnala to k aftu okolo červený ne moc a střed bílí. Poradí někdo děkuji moc. Mě napadlo jestli to není blbost, že si strhla kůži a jelikož je to tak citlivé místo udělal se na tom ten bílí potah, ale asi blbost. :zed:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 14:20

Stalo se mi to samé a tu bílou kůžičku mám okolo také. Je to tím, jak je se to hojí, okolní kůže se olupuje a je vlhká. Na doktora to fakt není.

Nowena
Stálice 60 příspěvků 03.09.19 14:25

Zrovna dneska jsem si takhle oholila kůži na noze. Ani to tolik nekrvácelo, jen tam mám bílá kolečka a štípou při kontaktu s vodou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 14:27

„vlhké hojení“ v praxi :mrgreen: :oops:
Zkusila bych to mazat hemagelem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 14:31

Holky děkuji uklidnili jste mě. :hug:

Kriss Tina
Extra třída :D 12139 příspěvků 03.09.19 14:32

Na doktora to není, pár dní to bude palit protože voda (nebo dokonce moc) do živého prostě pálí ať se riznes tam dole nebo třeba do prstu na ruce :D a bílé to bude protoze se to hojí a je to ve vlhcim prostředí. Nedělej z toho kovbojku a holka ať si koupí něco čím se nemůže porezat :D

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21561 příspěvků 03.09.19 14:33

Jestli to vypadá víc jako aft než jako hojící se kůže, tak si mohla udělat abces (někomu se to dělává, od zarůstání chloupků třeba). Jak je to dlouho, co se holila? Když to člověk nevidí, těžko to může posoudit, co se jí stalo :lol:
Jinak bych jí poradila kvalitní žiletku, opatrnost a nějaký gel po holení, a pak po tom oholení hned nevletět do kalhotek nebo nedejbože do džínů, ale ideálně se oholit před spaním a jít si lehnout naostro a nechat větrat ;)

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 03.09.19 14:38

Ty jo, já podle nadpisu čekala kdovíco 8o :mrgreen:
Ať je to cokoliv, zahojí se to ;) A dceru nech dýchat, netuším co má znamenat ten " 8o " smajl… já jsem se v šestnácti holit „nesměla“ a hořce toho lituju, protože ten typ „porostu“, co jsem podědila po mamince, byl v mnoha situacích těžce nekomfortní a při menstruaci dokonce velmi obtížnej, zejména v kombinaci se silným krvácením a vložkou :poblion: Od dvaceti se holím nonstop, nejsem promiskuitní, jak tvrděj vědecký výzkumy :D a přijít s tím moje dcera, tak rozhodně nebudu vyvalená až na Mars :roll:
Dej jí peníze, ať si koupí něco pořádnýho, čím se nepořeže, kosmetiku na holení, na zklidnění… a neřeš, co ona chce mít na svých intimních partiích, proboha :)

Váš příspěvek
Reklama