Dceři bývá ve škole špatně

Anonymní
22.1.20 15:12

Dceři bývá ve škole špatně

Dcera chodí do 8.třídy. A teď v přírodopisu berou člověka (kosti, játra…)A dcera když slyší třeba o játrech nebo třeba ledvinách tak ji je Z toho tak špatně. Takže vždy když mají přírodopis tak ji je Z toho tak špatně. Nevíte čím to může být? Nebo jak tomu zabránit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12223
22.1.20 15:28
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
22.1.20 15:34

Prostě jí je z toho zle :D můj partner taky málem hází šavli :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 15:38

Soucítím s ní, měla jsem to samé v osmé třídě, dělalo se mi mdlo jen při vyslovení toho, že by měla levá komora pumpovat krev aortou do těla, začaly mi slábnout achilovky a skoro jsem se sunula. Jednou jsem omdlela (11let), protože jsem si rozsekla bradavičku na prstu. Nakonec jsem vystudovala medicínu a učím anatomii. :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
12223
22.1.20 15:40

@leylen no a jak se to projevuje? to dcera ten den nejde do školy, nebo tam dělá ble ble :poblion:?
dřív se játra a ledvinky běžně jedly, tak asi z toho děti neměly takové trauma jak teď - co s tím? to asi není žádná rada, musí se prostě donutit vůlí, aby jí to nevadilo a přetrpět to
hlavně ať se nehlásí na zdrávku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 15:41

Počkej na SŠ, až budou probírat parazity. Naše učitelka se v tom vyžívala, co tasemnice, ale jela hlavně úchylárny typu vlasovec oční nebo motolice. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
22.1.20 15:48

@stinga neuděláš s tím prostě nic :D a ona to prostě musí vydržet, hodno možná seznámit pedagoga, že to není nějaký kec, aby neměla problém, když si třeba bude zacpávat uši :D Překonat se to podle mě nedá, je tak prostě nastavený dávicí reflex (v hlavě). Snad na to nebudete potřebovat papír…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 20:44

Já jsem ve škole omdlela, když nám učitel vyprávěl nějakou historku o tasemnici :joy: Probrala jsem se spocená a zelená, ale přežila jsem :joy: Nebo když jsem viděla v TV, když ženská visela za háky, které měla napíchnuté v zádech, humus. Ale nevím, jak to řešit, prostě někdo je větší citlivka :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
28.1.20 08:27

Já mám od raného dětství fobii ze zvracení. Celou devítku jsem trpěla v dějepise. Učitel pojal výuku tak, že nám pouštěl filmy a dokumenty, kde lidé pokaždé dávili, dost často i vnitřnosti. Vždycky jsem vyběhla na chodbu a vyšilovala. Jenže, to bylo jen při TV, normální mluvené slovo učitele jsem prostě vydržet musela. Každopádně to ve škole řekni, aby dcerce lépe rozuměli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama