Dceři jdou cítit kalhotky

Anonymní
15.2.20 20:49

Dceři jdou cítit kalhotky

Ahoj. Zjistila jsem, že dcerce 3 a půl roku trošku vždy večer páchnou kalhotky. Já ji vždy po čůrání utírám. Vím, že ona se sama spíš neutře. Snažim se ji vždy večer dole umýt, ale to nesnáší. Bojím se, aby to neodnesla nějakým gyn. problémem. Nebo je to normální, to s těma gaťkama u takhle malé holčičky? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.2.20 20:51

Z jakého materiálu máš kalhotky? Moje dcera byla cítit, když jsem zkoušela látkovky, tak mě ještě napadá jestli si neučurává přes den.

• Citovat
  • Nahlásit
1591
15.2.20 20:55

Ja myslím, že je to normální. Moje 3 letá večer taky nevoní zrovna po fialkach. Není to žádný hrozný puch, ale ta pipka během dne prostě trochu zasmradne. My jsme zvyklí večer mýt zadek (i předek) a nohy, když se nekoupeme. Malá už to i sama vyžaduje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5758
15.2.20 20:55

Chces rict, ze se tak velke dite po curani neutre? Ty jsi ji to nenaucila?
A snazis se ji umyt, to znamena, ze se nejedna o pravidlo/standard, ale jen pokus? No potes koste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
15.2.20 20:58

I

@Jogrr no jo, zas jedna rada od super mámy :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
15.2.20 21:00

No nevím, moje kalhotky večer po celém dni taky nevoní jako rozkvetlá louka. :nevim: Ale na tom utírání bys měla rozhodně zapracovat, pokud víš, že na to prdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5758
15.2.20 21:00

@violass ne, neni to rada, je to jen zdeseni nad absenci navyku, hygieny apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1594
15.2.20 21:02
@dickys píše:
Ja myslím, že je to normální. Moje 3 letá večer taky nevoní zrovna po fialkach. Není to žádný hrozný puch, ale ta pipka během dne prostě trochu zasmradne. My jsme zvyklí večer mýt zadek (i předek) a nohy, když se nekoupeme. Malá už to i sama vyžaduje :)

Vy se nekoupete denně? Celá rodina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.20 21:03
@Jogrr píše:
Chces rict, ze se tak velke dite po curani neutre? Ty jsi ji to nenaucila?
A snazis se ji umyt, to znamena, ze se nejedna o pravidlo/standard, ale jen pokus? No potes koste.

Vážená paní dokonalá matko, snažím se, ale na tvou dokonalost nemám

• Citovat
  • Nahlásit
1591
15.2.20 21:03

@Bandii Ne, denně jenom v létě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4297
15.2.20 21:05
@Jogrr píše:
@violass ne, neni to rada, je to jen zdeseni nad absenci navyku, hygieny apod.

Ty jsi blbá, až to zvoní (jak se u nás říká) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
15.2.20 21:07
@Anonymní píše:
Ahoj. Zjistila jsem, že dcerce 3 a půl roku trošku vždy večer páchnou kalhotky. Já ji vždy po čůrání utírám. Vím, že ona se sama spíš neutře. Snažim se ji vždy večer dole umýt, ale to nesnáší. Bojím se, aby to neodnesla nějakým gyn. problémem. Nebo je to normální, to s těma gaťkama u takhle malé holčičky? :think:

Jak jsi pochopila lepší se neptat.Nebo se tu na tebe vrhnou super matky. :zed: Už když jsem tento příspěvek četla věděla jsem že se tu zasměji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5758
15.2.20 21:07
@Anonymní píše:
Vážená paní dokonalá matko, snažím se, ale na tvou dokonalost nemám

Kasli na dokonalost, o tom to neni, je to o zakladnich navycich, co decku vstepis, naucis, s tim funguje, vc. duslednosti pri uceni.
Pak se clovek snad ani uz nemuze divit, ze nekteri dospeli smrdi nejen v lete.
A asi s tim uplne friendly nejsi, kdyz jsi anonym, takze sama citis, ze to neni uplne ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5758
15.2.20 21:09
@GabinkaCh píše:
Ty jsi blbá, až to zvoní (jak se u nás říká) :mrgreen:

Taky patris mezi spindiry?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.20 21:09

Ještě že mám kluka, 3 roky, ale je pravda, že po velké ho utru radši já i když se snaží… Jo a sprchujeme se všichni (každý zvlášť) každý den. Já bych z toho nedělala tragédii, jestli nevoní jen když pricichnes. Pokud jsou cítit i na dálku tak bych to řešila

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama