Decolen vs. větší prsa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alfie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.07 14:29
Decolen vs. větší prsa?

Ahoj maminky,
chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost s kapslemi Decolen? Mám malá prsa- po zkončení kojení světe div se, ještě menší:( a ráda bych to změnila. Manžel mi plastiku zakázal a tak hledám nějaké nehormonální tabletky, které nestojí mnoho peněz.
Děkuji za odpovědi.
 Alfie

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 27.05.07 19:17

Ahoj,

tahle diskuze už tady sice byla, ale nějakou menší zkušenost mám. Taky jsem si řekla, že decolen vyzkouším, ale brala jsem ho docela krátce. Menší změna byla znát. Teď uvažujeme o dalším dítěti tak ho neberu i když je nehormonální. Jinak bych do toho asi zase šla :wink:

Andrea

Pidalka
Kecalka 334 příspěvků 27.05.07 19:48

Alfie : ja sice zkusenost s Decolenem nemam, ale prekvapilo mne, ze po kojeni jsou prsa jeste mensi… ja mam take mensi prsa, stale kojim, a ze bych chtela mit jeste mensi to neeeechci :D

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 27.05.07 19:57

Pidalka: nechci tě strašit, ale u mě je to taky tak :lol:

A.

alfie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.07 20:44

Pidalka,
no fakt, hrůůůza. o půl čísla, ne-li o celé:( já jsem teď na nejmenší velikosti podprsenek :(((
 papa

miselline
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 27.05.07 20:46

tak todle mě taky zajímá..

Já teda po kojo kojo nemám prsa menší..ale mnohem a to sakra mnohem prádznější..

prostě takový ty kokršpanělý uši. nestojím o velký prsa, i když svoje pevný trojky bych uvítala..

mně jde jen o vyplnění týýý divný kůže..

miselline

alfie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.07 20:56

Ajjaa,
prosímtě, kde je ta diskuze o decolenu? Já jí nemůžu najít :roll:
Jinak, ještě jsem narazila na přípravek myslím, že se jmenoval ERDON, nebo nějak tak, stojí 8900 a prý se zvětší až o 3 čísla, což mi přijde zvláštní. Ohlasy na to jsou i pozitivní i negativní. Asi jak na kohoto zabírá. Pak mě nadchl ten Decolen, který stojí „jen“ 890,–Kč a prý snad by měl o číslo až o číslo a půl zvětšit, píše se i o vyplnění tvaru, takže i těm, kteří mají tzv.Kokršpanělí uši :lol: to je pěkný výraz :lol: by měl pomoct taky, jen hledám někoho, kdo s tím už co dočinění měl.
 papa

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.07 21:00

Je docela rozdil jak DLOUHO SE KOJI.Prvni jsem kojila 4m a prsa nic moc druhe 8m a uz to bylo lepsi treti kojim uz skoro 3roky a prsa vypadaji super.Vim presne ze se to menilo nekde okolo roka(povadlost).DECOLEN bych zkusila ale urcite dlouhodobe aspon pul roku.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.07 22:18
malá prsa

Ahoj, tak slyšela jsem, že čím déle žena kojí, tím je to pro prsa lepší, stihnou se pomalounku dát do pořádku a po skončení kojo to není takový šok. Já kojila 9 měs a prsa menší než předtím. Smutný pohled do zrcadla, ani ta nejmenší podprsenka mi nepadne, musela jsem si pořídit tílka :roll:
Taťka se těší, až budem čekat druhé mimi, že zas budou prsa … :lol:
 Ahoj

Mava
Generální žvanilka 24879 příspěvků 28.05.07 12:40

Ahoj,
tak se taky přidám do diskuze o Decoleno. Moje prsa taky nic moc. O Decolenu jsem uvažovala už dávno. Přečetla jsem si ale diskuzi na www.doktorka.cz , a pak jsem se rozhodla, že do toho nejdu. Psali tam ženy, které Decolen užívali déle jak 10týdnů a žádnou změnu nezaznamenali. Tak jestli vás to zajímá mrkněte na ty stránky. Je to dost peněz, raději si koupím něco hezkého na sebe.
 mava

RADULKA
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 28.05.07 13:48

Ahoj holky,

tak ja kojila 14 mesicu, prsa mam vetsi nez byly a nastesti zadny vesaky, i kdyz se mi posunuly trochu niz, to bych zase kecala :). Funguje hodne cviceni na prsni svaly, treba kliky.
Myslim, ze i mala prsa jsou hezka a aspon nemusite nosit podprsenku.
 Radka

Gissele
Kecalka 450 příspěvků 28.05.07 15:05

Ahojda,

ja uz jsem psala do te predchozi diskuze o Decolenu, ale mam nove poznatky :D . Brala jsem ho bez tydne dva mesice. Zhruba po mesici jsem mela prsa plnejsi(ne takovy ty vycucly :D :D ) ne vetsi ale proste plnejsi, po mesici uz nebyla u prsou zadna zmena, ale zacal mi rust silenou rychlosti zadek a bricho se mi taky zacalo nejak obalovat a to jsem nejedle nijak vic (dokonce mam i zapisnicek kde mam vypsane co vsechno kdy a jak jsem snedla, vypila), kdyz uz to zacalo byt opravdu kriticke tak jsem ho prestala uzivat asi 5 dni pred menstruaci. Holky, ale takovy premenstruacni syndrom (jestli to pisu dobre) to bych neprala nikomu. Ja jsem myslela ze snad prasknu, vic jak den se mnou nebyla vubec rec, byla jsem absolutne nepricetna proste jak na horsky draze, ale jenom z kopce. Ja na naladovost pred menstruaci moc netrpim, ale obcas jsem trochu treba nabrucena, ale tohle to bylo sileny. Kazdopadne stale beru hormonalni antikoncepsi a to Femoden, takze to mohlo mit spojitost i s tim, ze tech hormonu proste bylo moc. Ale ja uz do toho nejdu.

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 28.05.07 15:23

http://emimino.cz/modules.php?…

Tady je ta předchozí diskuse - tuhle dám k ní do hubneme a cvičíme - i když sama nevím, jestli je to správné místo…

L.

alfie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.07 16:01

Lesi,
děkuji za diskuzi. V hubneme bych jí skutečně nehledala:)
někdo tam píše, jestli není push-upka levnější..no, je, jenže ani v té nejmenší velikosti push-upky je jaksi nenacházím, pořád s emi někam ztrácí :(((
nějaký chlap v jedné diskuzi radil, noste svoje prsa taková, jaká vám byla od přírody daná abuďte na ně hrdí, jenže já si pak připadám jako kluk :cry:
asi fakt žádný zázrak neexistuje :( A to do fitka chodím :cry:
 papa

Kaly
Nováček 2 příspěvky 15.03.10 14:28

Ahoj, já jsem před otěhotněním měla málá prsa, ale po 13. měsíčním kojení je mám ještě menší než předtím. Koupila jsem si Decolen a beru ho teprve druhej den a něco se děje! Cítím takový brnění v prsech jako při otěhotnění. Tak se nechám překvapit co to udělá za ty 3 měsíce co ho mám brát. Když se nic nestane , tak jsem to aspoň zkusila - uvidíme. Ale za ty prachy by snad něco bejt vidět mělo :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama