Dělená strava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sjuzan
Stálice 59 příspěvků 23.08.09 17:25
Dělená strava

Ahojte holky,je tu některá,která se stravuje podle Lenky Kořínkové?(dělená strava).Já jsem začla před pár dny a potřebpvala bych se poradit ohledně pití nealko piva.Jestli odpovídá nebo neodpovídá dělené stravě?Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lendula
Stálice 99 příspěvků 23.08.09 22:18

Ahoj Sjuzan,

s dělenou stravou podle Kořínkové mám bohaté zkušenosti. Chystám se na dodržování tohoto stravovacího systému od září, protože jsem po třetím porodu pěkná koule! :oops:

Poslední dobou si dávám docela často nealko pivo. A vidíš, ani mě zatím nenapadlo přemýšlet o tom, jestli se hodí do dělené stravy. Sice je asi docela kalorické, ale jak jistě víš, S.P.L.K. není založeno na počítání kalorií. Takže podle mě se hodí do skupiny kytiček a basta. :wink:

Přeju hodně shozených kil, pokud to držíš z tohoto důvodu! :)

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 28.07.10 16:01

Zdravím holky,
dělenku držím taky…

Nebyl by zájem o diskuzi, kde bychom si každý den psaly, co jíme?
A vzájemně se podporovaly?

NiKina

Ewule0712
Závislačka 3621 příspěvků 03.11.10 19:17
dělená strava

Ráda bych oživila tuto diskusi, chystám se na dělenou stravu a ráda si přečtu nějaké tipy na jídelníček, zkušenosti s tímto stravováním a pokud někdo dělenou stravu dodržuje, tak kde bere inspiraci apod.?

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 04.11.10 06:57

Taky bych se připojila … sice jsem o dělené stravě slyšela jen „z rychlíku“.. ale jak tak občas čtu rakce, tak mě překvapuje, že to snad opravdu funguje, či co… 8-o

Tak co? Funguje to?

pannda
Kelišová 7158 příspěvků 39 inzerátů 04.11.10 22:35

Já začala v pondělí a dnes mám kilo pryč…tak snad se to nepokazí..

Lola32
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.12 22:06

NEJLEPSI DIETA mam dole 10kg za 3 mesice :D

melisa.kok
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.12 00:01
super

Ahojky holky,

držela sem kořínkovou podle pravidel bez alkoholu asi v 19 letech a za 3 měsíce zhubla 15 kg. Dnes je mi 30 a držím ji znova, každy den at je masovy nebo rostliny, tak si dám vínko nebo rumika s zero colou, k masovymu dni si dam arašídy v čokoladě, k rostlínymu si dám k snídani čoko mysli. A i přesto mam za měsíc 5 kilo dole. Takže super :lol: :mrgreen:

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 02.12.12 04:32

Moje zkušenost-držela jsem před cca 15.lety. Zhubla úžasně-přes 20.kg, cítila jsem se výborně, ale. Nastoupila jsem do zaměstnání, kde u takovéto diety bych se tak akorát připo… a. Mimochodem, tohle stravování je už na celý život, což nikdo nevydrží, no a potom, co jsem začala normálně jíst (ikdyž to byly malé porce), tak kilíčka šla zpět nahoru.

aknah31
Neúnavná pisatelka 15711 příspěvků 02.12.12 10:18

Ja jsem v šestnácti drasticky omezila jídlo plus dodrzovala delennou stravu zahubla kolem 23kg za rok. Pak jsem ale zacala jist normální množství jídla kvulim pocinajicim zdravotním problemum ale dělenou stravu dodržovali nadále. Nabrala jsem asi 3kg a váha se držela porad stejna, cítila jsem se suprove. Pak jsem ale nastoupila do prace a zacala žít s partnerem a delena strava šla do kytek. Nekteré zásady stále praktikuje, občas" uvařil dle zásad dělené stravy oběd ale zádné striktní dodržování.
Před otěhotnění jsem měla asi o 2-3kg více než v době dodržování dělené stravy. Dneska témeř osm měsíců po porodu mám nahoře asi 2kg nad predtehotenskou váhu. Takže asi těch 5kg od doby kdy jsem byla na dělené stravě. A doufám ze ty dva kg co mi zbylí z tehu dam ještě dolu.
Nikdo ale neví zda bych těch par kg nepřibyla tak nebo tak. Přece jenom váha v osmnácti a ve třiceti je vetsinou jina. Ale to uz nikdy nezjistim. Zásady dělené stravy jsou super. Do dnešní doby nepoužívám při vaření mouku, nezasmazuji… Dělám hodně salátu k masu a na večeři. Ale striktne to uz nedodržuji a dodržovat nebudu. Myslím ze to s detmi a manželem doma ani nejde. (kdybych opravdu chtěla tak by se to dalo, ale ta prace navíc…)

Ted jim vse i sladké, kolace, prilohy atd…které jsem před tím vůbec nejedla a váhu si udrzuji kolem těch 60kg. Sice těch 55 co jsem měla ve dvaceti bylo super, ale uz jsem asi lina a stara… Jsem docela spokojena na to ze jim věci které bych před patnácti lety do huby nedala ani za nic.
Když jsi uvědomím to odříkání a trápení co jsem si zažila tak si říkám stalo me to za to? :lol: :lol:
Teď říkám ze raději umru spokojena a stastna s par kg nad moji vysněnou váhu :mrgreen: :lol:

Ale každopádně je dele na strava životní styl ne dieta. A spoustu zásad dodržují doted :potlesk: :palec:

abidail
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 02.12.12 21:12

Holky mám asi blbou otázku, ale i tak se zeptám. Jsem už skoro 8 měsíců po porodu, a mám nahoře 20 kg. Prostě jsem buřt velikej. :cert: A konečně chci zhubnout. Hrozně se těším až budu moct držet dělenou stravu. Jenže, pořád kojím, sice už tak 2-3 denně plus noční kojení a slyšela jsem, že když kojím, tak dělenku nemám držet. Ale co myslíte vy? Mám vydržet nebo můžu začít?

aknah31
Neúnavná pisatelka 15711 příspěvků 02.12.12 21:51
@abidail píše:
Holky mám asi blbou otázku, ale i tak se zeptám. Jsem už skoro 8 měsíců po porodu, a mám nahoře 20 kg. Prostě jsem buřt velikej. :cert: A konečně chci zhubnout. Hrozně se těším až budu moct držet dělenou stravu. Jenže, pořád kojím, sice už tak 2-3 denně plus noční kojení a slyšela jsem, že když kojím, tak dělenku nemám držet. Ale co myslíte vy? Mám vydržet nebo můžu začít?

Proc bys nemohla? V podstate muzes vse jenom to musis spravne kombinovat. Nevidim jediny duvod proc by jsi nemohla, ale mozna se pletu :nevim:

abidail
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 03.12.12 13:13

@hanapospis no mně bylo řečeno, že když kojím, tak bych měla dát dítěti všechny živiny, a ne jednou rostliny a jednou zvířata (když to shrnu).

Wendulka31
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.13 18:10

Ahoj všem! dnes jsem začala s dělenkou- S. P.L. K. potřebuju sundat po porodu 20kg! 173/85 8o abidail- taky kojím, 5ti měsíční holčičku a v knize od Kořínkové se píše že dělenka se muže jak v těhu tak při kojení :hug: takže jdu do toho, to jak jsem se do teď vyloženě cpala čokoládama je asi mnohem horší než vynechat jeden den nějakou složku.

Jollinka
Nováček 1 příspěvek 21.02.13 12:38

Ahoj holky, ráda bych začala co nejdříve s dělenkou, potřebuju shodit asi 5kg. Není pro mě problém vařit si doma, ale máte prosím typ na recepty na živočišné dny?
díky pěkný den

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama