Deskové a jiné hry pro čtyřleťáky a rodiče

9723
28.10.20 18:04

Deskové a jiné hry pro čtyřleťáky a rodiče

Ahoj, dáte mi, prosím, tip na nějakou deskovou nebo jinou zábavnou hru pro čtyřletou holčičku? Ideálně, abychom to s ní mohli hrát i my, rodiče. Aby u toho vydržela :D Díky :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
860
28.10.20 18:06

Obrázkové domino, jednoduché pexeso a hra Pojď si hrát, která je na způsob člověče nezlob se, ale s obrazkama. Vše ověřené na stejně starém dítěti. Jo a taky maxi puzzle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81486
28.10.20 18:06
@MartinaCV píše:
Ahoj, dáte mi, prosím, tip na nějakou deskovou nebo jinou zábavnou hru pro čtyřletou holčičku? Ideálně, abychom to s ní mohli hrát i my, rodiče. Aby u toho vydržela :D Díky :kytka:

Dobble - postřehovka, Memoarrr ( pamnětová, takové zábavnější pexeso),

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
28.10.20 18:10

Naseho bavi treba detske dostihy a sazky a nebo od albi obchod :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9723
28.10.20 18:14

Děkuji, na vše mrknu :kytka: :kytka: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23966
28.10.20 18:16

Divadlo od Albi, Kostky příběhy, Člověče nezlob se, Černý Petr, pexeso, domino, Kostka - pohádky, abeceda, první obrázky..
U nás je hlavně důležité co má hra za motiv. Když je to něco co ji nebaví, tak se nechytí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1142
28.10.20 18:22

U nás teď jede hlavně Černý Petr. Z deskovek jen Člověče nezlob se, ale u toho si stále upravuje pravidla ku svému prospěchu a na to nemám nervy. :lol: Nebo pexeso, puzzle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
53190
28.10.20 18:48

Nasi ctyrletacku bavil Dobble, Kvak a Duch :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2414
28.10.20 19:08

Mne nejvic bavilo Z pohadky do pohadky.
Smolicek pacholicek, Zizaly.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
60142
28.10.20 19:12

Blafuj. Nauci deti lhat :D
Spici kralovny, Priserky ve skrini.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
519
28.10.20 19:14

Mimo jiné z těch, co už padly tak my máme „Klauny“ - postřehová hra a Dětské Monopoly

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
126
28.10.20 21:03

Naše děti ještě baví Děti z Carcassone..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek