Dvojčata předvádějí sex

Anonymní
28.10.20 13:32

Dvojčata předvádějí sex

Zdravím všechny, před pár dny jsem byla svědkem situace, kterou jsem ještě teď pořádně nevstřebala :( jsem naprosto v šoku a nevím, jak to mám řešit tak doufám, že mi zde nějak poradíte, třeba má někdo i podobnou zkušenost.
Mám 5ti letá dvojčata - kluk a holka. Onehdy jsem šla do dětského pokojíčku, kde si děti hrály, nesla jsem jim tam nějaké prádlo a už že dveří byly slyšet divné zvuky (hekání, vzdychání) tak jsme si pomysela, co tam ti dva zase vyvádějí (jsou to neskuteční raubíři). Po otevření dveří se mi naskytl pohled, který by asi žádná matka vidět nechtěla. Dcera byla všech čtyřech a syn zezadu dělal, že s ní souloží. Oba byly nahatí. A ano opravdu se jí otíral pinďourem o vagínu. Když viděly, že jsem je načapala, začaly se hrozně smát a říkají, že jsou jako Sersei a Chajme ze Hry o trůny (o tom seriál jsem slyšela, ale nikdy neviděla, není to můj šálek kávy). Já na ně začala křičet ať jdou okamžitě od sebe, a že se tohle mezi sourozenci nedělá jenomže oni mi řekli, že v seriálu to dělají tak proč oni nemohou? 8o Musela jsme odejít a zavolat manžela aby jim tom nějak vysvětlil, protože já jsem prostě byla tak v šoku, že jsem neměla slov…
Manžel to dost zlehčoval s tím, že to jsou děti, a že tomu nerozumí jenomže mě se zdá, že tomu rozuměli až moc dobře. Jinak tedy jsem se pídila po tom, kde ten seriál mohli vidět, protože v televizí jim pouštím jen já pohádky a koukají jen když jsme já nebo manžel v dosahu. Bohužel to je trochu jinak. Manžel je na home Office a já normálně chodím do práce takže dopoledne děti chodí školky a po obědě si je manžel vyzvedne a jsou s ním doma než přijdu já (chodím kolem 5 domů). Jenomže on si dělá své a nechá je prostě koukat v televizi na co chtějí, udělá jim jídlo, postará se, ale tohle vůbec nekoriguje a takto to dopadlo. Jsem hrozně naštvaná a mám strach, že děti tohle budou předvádět třeba u babiček nebo při návštěvách. Přijde jim to směšné a baví je to a prý to budou dělat pořád. Co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
868
28.10.20 13:34

A teď tu o Červené Karkulce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5559
28.10.20 13:37

Vymyslí si něco lepšího. Tohle je fakt trapný pokus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
28.10.20 13:37

Proč tomu nějak nevěřím :roll: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8889
28.10.20 13:39

Taky ji mohl zapálit jako drak, či useknout hlavu  ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
28.10.20 13:39

Uverim li, ze je tohle pravda…tak za prve rodicovsky zamek na pc a televizi, at se dostanou jen na decko (i kdyz nevim, na kterym kanalu by bezely GoT pres den) a normalne si s nimi promluv bez rvani..prece jim zvladnes vysvetlit, co je sex/milovani, kdo to dela a proc a proc to neni vhodne jako hrani a uz vubec mezi sourozenci…no v GoT se deje dost veci..,abys priste neprisla domu a nemela zapichleho psa…, ale stejne si podle me troll..nak moc dobre umis napsat jmena postav serialu, ktery neznas :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18327
28.10.20 13:40

Většina dětí si v určitém věku hraje na doktora a zkoumá si pohlaví. Ale tohle je silná káva. Měla bys dětem v klidu vysvětlit, že sourozenci spolu nic takového dělat nesmí a vůbec, že děti takové věci nesmí dělat. A manžela bych pořádně seřvala, že je nechal dívat na seriál naprosto nevhodný pro děti. :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
28.10.20 13:46

2/10 za snahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
28.10.20 13:47
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, před pár dny jsem byla svědkem situace, kterou jsem ještě teď pořádně nevstřebala :( jsem naprosto v šoku a nevím, jak to mám řešit tak doufám, že mi zde nějak poradíte, třeba má někdo i podobnou zkušenost.
Mám 5ti letá dvojčata - kluk a holka. Onehdy jsem šla do dětského pokojíčku, kde si děti hrály, nesla jsem jim tam nějaké prádlo a už že dveří byly slyšet divné zvuky (hekání, vzdychání) tak jsme si pomysela, co tam ti dva zase vyvádějí (jsou to neskuteční raubíři). Po otevření dveří se mi naskytl pohled, který by asi žádná matka vidět nechtěla. Dcera byla všech čtyřech a syn zezadu dělal, že s ní souloží. Oba byly nahatí. A ano opravdu se jí otíral pinďourem o vagínu. Když viděly, že jsem je načapala, začaly se hrozně smát a říkají, že jsou jako Sersei a Chajme ze Hry o trůny (o tom seriál jsem slyšela, ale nikdy neviděla, není to můj šálek kávy). Já na ně začala křičet ať jdou okamžitě od sebe, a že se tohle mezi sourozenci nedělá jenomže oni mi řekli, že v seriálu to dělají tak proč oni nemohou? 8o Musela jsme odejít a zavolat manžela aby jim tom nějak vysvětlil, protože já jsem prostě byla tak v šoku, že jsem neměla slov…
Manžel to dost zlehčoval s tím, že to jsou děti, a že tomu nerozumí jenomže mě se zdá, že tomu rozuměli až moc dobře. Jinak tedy jsem se pídila po tom, kde ten seriál mohli vidět, protože v televizí jim pouštím jen já pohádky a koukají jen když jsme já nebo manžel v dosahu. Bohužel to je trochu jinak. Manžel je na home Office a já normálně chodím do práce takže dopoledne děti chodí školky a po obědě si je manžel vyzvedne a jsou s ním doma než přijdu já (chodím kolem 5 domů). Jenomže on si dělá své a nechá je prostě koukat v televizi na co chtějí, udělá jim jídlo, postará se, ale tohle vůbec nekoriguje a takto to dopadlo. Jsem hrozně naštvaná a mám strach, že děti tohle budou předvádět třeba u babiček nebo při návštěvách. Přijde jim to směšné a baví je to a prý to budou dělat pořád. Co mám dělat?

Poučit o bezpečném sexu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14229
28.10.20 13:48

Nějak nemůžu uvěřit, že je to pravda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
28.10.20 13:49

Jak dlouho jsi to vymýšlel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 13:55

Mrzí mě, že mi to nevěříte, ale chápu to, protože kdybych to neviděla na vlastní oči tak tomu také nevěřím
Jinak máme HBO, kde je ten seriál k dispozici, a protože já HBO vůbec nepoužívám (manžel tam sleduje seriály) tak se o to nestarám, myslela jsem, že to má on zajištěné… pohádky si v mě přítomnosti sami nepouští, vše jim to dělám já takže to jen k té otázce, jak je možné, že ženy seriálu viděli přes den

• Citovat
  • Nahlásit
868
28.10.20 14:05
@Anonymní píše:
Mrzí mě, že mi to nevěříte, ale chápu to, protože kdybych to neviděla na vlastní oči tak tomu také nevěřím
Jinak máme HBO, kde je ten seriál k dispozici, a protože já HBO vůbec nepoužívám (manžel tam sleduje seriály) tak se o to nestarám, myslela jsem, že to má on zajištěné… pohádky si v mě přítomnosti sami nepouští, vše jim to dělám já takže to jen k té otázce, jak je možné, že ženy seriálu viděli přes den

Tak určitě. :mrgreen: Pětileté děti by ti to navíc tak logicky vysvětlily, že. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2018
28.10.20 14:09

Tak manžel má asi práci i po obědě, když jsou děti doma. Ať je vyzvedává až před zavřením školky. Těžko může pracovat a starat se o dvě děti. Teda může, ale já bych na to nervy neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1475
28.10.20 14:16

Nevěřím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu