Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
u nás smrdí občas taky odpad…hlavně ze sprachového koutu…ale je divné že s umyvadla ne..
kupuju nějaky požírač v globusu stoji asi kolem 30,– granule to ser zaleje horkou vodou nebo vaříci a je to dobrý..ale zase jen na chvily…je to z čističky..a je to děsnej smrad…
jinak si kup chlorid sodný..
nebo ty granule ted nevim jmeno ale taky to obsahuje chlorid sodný je to v bile lahvi modré víčko.. ![]()
Alenka píše:Nepřihlášená píše:
Tak nám wc nesmrdí, je to určitě tím že se málo splachuje. Tohle mají doma tchánovci. Dokud jsme tam s nimi bydleli, splachovalo se víc a nic nebylo cítit. Jak jsou sami, tak často nechodí a záchod je cítit kolikrát až na chodbu
Na černotu poradím častější důkladný úklid mísynějakým vhodným desinfekčním prostředkem (s červeným uzávěrem, protože to je nejsilnější kyselina).
A pak taky používat nějaké ověřené (ne nekvalitní levné) vůně na wc.Nevim, zda reagujes na muj prispevek, nicmene u nas se splachuje casto. Nesnasim splachovani napul, kdy vse splachnute zustane v mise, jen se to posoupne o kousek niz. I u mych tchanovcu se takhle splachuje a paradoxne u nich nic nesmrdi
Harpic vyzkousim, ale nevim, zda je to i na potrubi
Reagovala jsem na zakladatelku.
kacusek píše:
u nás smrdí občas taky odpad…hlavně ze sprachového koutu…ale je divné že s umyvadla ne..kupuju nějaky požírač v globusu stoji asi kolem 30,– granule to ser zaleje horkou vodou nebo vaříci a je to dobrý..ale zase jen na chvily…je to z čističky..a je to děsnej smrad…
jinak si kup chlorid sodný..
nebo ty granule ted nevim jmeno ale taky to obsahuje chlorid sodný je to v bile lahvi modré víčko..
Napada me bud Freddy nebo Krtek ![]()
nene krtek určitě ne..a tím druhým si jistá nejsem já jedu podle obalu ale fakt je to super až jsem se minule lekla nasypu to tam a ted ten zvuk jak to tam vyžírá..pak tu vařící vodu a takovej gejzir jak to začalo s toho bublat stříkat
ale je to protáhnutý dobře teda… ![]()
kacusek píše:
nene krtek určitě ne..a tím druhým si jistá nejsem já jedu podle obalu ale fakt je to super až jsem se minule lekla nasypu to tam a ted ten zvuk jak to tam vyžírá..pak tu vařící vodu a takovej gejzir jak to začalo s toho bublat stříkatale je to protáhnutý dobře teda…
Koukala jsem do seznamu vsech cisticu odpadu a je toho podstatne vic, nez co pamatuju z dob meho pusobeni ve velkoskladu drogerie. Neco kazdopadne koupim, snad to pomuze, protoze se stydim pri kazde navsteve u nas. ![]()
chlorid sodný je prachobyčejná kuchyňská sůl, to asi ne… spíš chlornan sodný, to je dezinfekce
Obnovuji diskuzi. Uz jsem nestastna. Nejsem zadna spindira. Wc umyvam, dezinfikuji, ale obcas to tam smrdi jako naverejnych zachodcich nebo v podchode kde curaji bezdomovci. Uz jsem oddelalaprkynko a poradne vse vycistila. Ocuchala jsem to cele okolo ato mi nikde neprijde, ale kdyz dojdu na wc tak to citim. Ve adrzi u wc totez nesmrdi. Nemate nekdo nejaky tip nebo zkusenost?
@Bebinka29
Na všechny zápachy mi pomohl ocet, mě osobně nesmrdí a má drahá polovička to prostě musela chvíli vydržet
nejde vám třeba něco přímo z šachty?
@Bebinka29 Já na wc požívám jedlou sodu s kyselinou citronovou-posypat celou mísu, nechat chvíli a pak polít octem. Dokud šumí nechávám, pak vydrhnu štětkou. Mísa nablýskaná a jde to i bez chemie ![]()
(jedlá soda pohlcuje pachy ![]()