Dětská léčebna Miramonte Luhačovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miluska116
Nováček 8 příspěvků 14.01.18 14:41
Detska lecebna Miramonte Luhacovice

Dobry den, chtela jsem se zeptat na zkusenosti s touto lecebnout, co vzit sebou, jak to tam chodi atd.Jedu s malou poprve, ma 4 roky, tak at vim trochu co a jak, jedem uz ted 25.1.,tak sbiram info, diky moc ;)

Reklama

Reakce:

Miluska116
Nováček 8 příspěvků 15.01.18 15:12
:nevim:

dubinek3
Nováček 5 příspěvků 01.03.18 16:02
Lázně 2018

Je tady někdo, kdo má nastoupit 28.3.2018 do nějakého penziónu při dětské léčebně v Luhačovicích? Máme termín pro 3 od 25.4.2018 v pen­ziónu Loreta a potřebovala bych jet v ten dřívější termín.

inob73
Povídálka 35 příspěvků 28.06.18 15:15
Dětská léčebna Miramonte -Luhačovice

Obnovuji diskuzi. Letos na konci října jedeme do Miramonte.Měli jsme být původně na Vítkově a o 14 dní dříve,ale vzhledem k rekonstrukci,kte­rá tam bude probíhat nás přehodili na Miramonte.Na Vítkově jsme byli loni a max spokojenost.Jsem se letos těšila že už víme do čeho jdem …Nebyli jste někdo v obou léčebnách ? Kde se vám to líbilo více ? Nějaké klady a zápory,rady… Děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama