Dětská léčebna Miramonte Luhačovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miluska116
Nováček 8 příspěvků 14.01.18 14:41
Detska lecebna Miramonte Luhacovice

Dobry den, chtela jsem se zeptat na zkusenosti s touto lecebnout, co vzit sebou, jak to tam chodi atd.Jedu s malou poprve, ma 4 roky, tak at vim trochu co a jak, jedem uz ted 25.1.,tak sbiram info, diky moc ;)

Reakce:
Miluska116
Nováček 8 příspěvků 15.01.18 15:12
:nevim:
dubinek3
Nováček 5 příspěvků 01.03.18 16:02
Lázně 2018

Je tady někdo, kdo má nastoupit 28.3.2018 do nějakého penziónu při dětské léčebně v Luhačovicích? Máme termín pro 3 od 25.4.2018 v pen­ziónu Loreta a potřebovala bych jet v ten dřívější termín.

inob73
Stálice 53 příspěvků 28.06.18 15:15
Dětská léčebna Miramonte -Luhačovice

Obnovuji diskuzi. Letos na konci října jedeme do Miramonte.Měli jsme být původně na Vítkově a o 14 dní dříve,ale vzhledem k rekonstrukci,kte­rá tam bude probíhat nás přehodili na Miramonte.Na Vítkově jsme byli loni a max spokojenost.Jsem se letos těšila že už víme do čeho jdem …Nebyli jste někdo v obou léčebnách ? Kde se vám to líbilo více ? Nějaké klady a zápory,rady… Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >