Dětské botičky Brno

Anonymni
28.2.08 13:58

Dětské botičky Brno

Ahoj maminy, poradíte mi, kde mají kvalitní dětské boty v Brně? Kupovali jsme zimní na Ponávce a je to dost pidi obchůdek a hodně lidí (což je pro manžela trest jít s námi kupovat boty), ale mají tam velký výběr. Kupujete někdo Essi na Merhautce? Zajímalo by mě cenové srovnání s Ponávkou. A nějaké jiné tipy, kde koupit dětské boty…
Díky za info
nepřihlášená Šafi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1403
28.2.08 14:10

tak co vim, pokazde meli na Ponavce boty levnejsi nez v essi na merhautce (a to treba meli uplne stejny model), bohuzel ta ponavka je fakt silene zastrcenej obchod, kam se psatne dostava :-)
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
28.2.08 14:40

Já měla vždy štěstí na ochotné paní prodavačky na Masarykoé v Bally, ael obchůdek je to atky pidi, on každý metr se počítá. Mají tam taky jen české značky! :wink: N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
28.2.08 15:44

Ještě kromě zmíněného se dají sehnat Santé - dobré boty za obvykle rozumnou cenu- v lékárnách, jsou se žirafou, pak spíš znám ty lokálnější menší, třeba v KOMÍně na Svratecké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
28.2.08 15:46

Jo a třeba zdravotnické potřeby mívají také dětské boty. Ale je fakt, že spíš se dívám na kvalitu a už mi tolik nezáleží na barvě, to už bych byla moc vybíravá. Je jasné, že se musí rozlišit holčičí a klučičí barva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
28.2.08 15:47

A do třetice třeba Baťa na České tuším ne v přízemí, ale někde v patře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
28.2.08 18:52

Čau holky - my kupujeme jedině ve zdravotnických potřebách - bezvadný obchod je ve Vojenské nemocnici v Ortice - je to přímo v areálu. Mají výběr z holčičích i klučičích a hlavně od prťat - a všechny atestované botky. Máme doma troje a v poho :D
Na takové ty obuvnické obchody nemám se zkoušením nervy.-( Tady je klid, ochotná paní a dá se v klidu vybrat a taky objednat z katalogu! Ted sjme byly vybírat letní sandálky a máme super bílé s kytkou.-) Jestli prcek usne, nafotim.

Lusie a Kiki Brno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
29.2.08 11:22

Lusie, a jaká je cenová relace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2950
21.2.12 12:31

Kde je nějaký dobrý obchod s více značkami a ochotnými prodavačkami, které umí poradit? Zatím jsme kupovali boty jedné zančky a i když je máme od rahabilitační dr. odsouhlasené jako vhodné, tak se mi zdají na noze dost volné. Taky potřebujeme koupit nějaké dobré botky na doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27303
21.2.12 12:38

tak já chodím od začátku sem - http://www.zirafka.com/kde-nas-najdete a jsem maximálně spokojená. prodavačky jsou velmi milé, ochotné a hlavně tomu rozumí a poradí. Cenově možná o něco málo dražší než jinde, ale výběr je veliký. (na zimu jsem kupovala Superfitky za 1800 a kamarádka v jiném obchodě hodně podobné boty za 1500, ale tedy ne úplně stejné, tak nevím, jestli se to dá srovnat).
Něco nemají ani vepředu, ale nanosí na požádání zezadu (když jsem v listopadu chtěla sandálky na doma, neměli je pochopitelně mezi zimním vystaveným zbožím, ale slečna nanosila asi osm krabic zezadu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3381
21.2.12 12:43

Tak já mám teď v oblibě Botičkárnu na Čápkove, mají i e-shop tak si můžeš prohlídnout co mají. V prodejně mají to stejné za stejné ceny. A cenově je to super. Žirafka je podle mě moc drahá a vždycky když jsem tam byla tak tam bylo narváno a museli jsme čekat než na nás budou mít čas :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8912
21.2.12 13:39

Taky chodím do Žirafky. Výběr bot obrovský, prodavačky ochotné… A ano, když jsem tam šla pro zimní boty až když napadl sníh, tak tam bylo narváno. :mrgreen: Ale jindy jsme tam zase byli sami. Myslím, že teď tam chodí lidí míň, protože skrz tu rekonstrukci silnice jsou hůře dostupní. Nevím, jestli jsou obecně dražší. Mně přijdou drazí proto, protože tam mají prostě kvalitní značkové boty… :nevim: (rozuměj, nevím, jestli by stejné Superfitky jinde stály míň)

Botičkárnu na Čápkové jsem viděla, ale ještě jsem nebyla uvnitř, takže s tou neporadím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2950
21.2.12 13:55

tak to je asi tak jedinej obchod v Brně., o kterým náhodou vím :lol: , ale zatím jsem tam ještě nebyla, tak asi vyzkouším, když jsou na něj tak dobré ohlasy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3381
21.2.12 14:20

Na te Capkove prave maji i ty superfity, sante, fare, pegresy,befado…a hlavne je tam kliid :-) . Pani je taky moc fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8912
21.2.12 15:09
Ainy píše:
Na te Capkove prave maji i ty superfity, sante, fare, pegresy,befado…a hlavne je tam kliid :-) . Pani je taky moc fajn.

Já jsem teď obhlídla ten jejich e-shop. A přijde mi, že tam mají stejnou nabídku jako v Žirafce (myslím značky, ne ceny, ty si nepamatuji 8) ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama