Časté zvaní na ultrazvuk

267
26.2.08 12:55

Časté zvaní na ultrazvuk

Ahoj, jsem 7 tt a byla jsem před týdnem na UZ, vše v pořádku zdálo se mi, ale jedna věc mě nenechává klidnou. Pozval mě zase za 2 týdny na UZ. Když jsem čekala nedávno dvojčátka, tak jsem byla akorát v 7 tt a pak až ve 12 tt. Máte to někdo stejně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10410
26.2.08 13:00

ahoj,
myslím, že to nic neznamená, já chodila na UTZ taky docela často, dr ho měl v ordinaci, a těhotenství bylo v pořádku. Naopak jsem byla ráda za obrázky mimíska :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
26.2.08 13:04

Já jsem taky ráda, že můžu vidět, jak vyrostlo za 2 týdny, ale stále mám pochybnosti. Já musím docházet na UZ, Dr ho v ordinaci nemá…
A už asi po páté hledám metříky a stále je nemůžu najít. kdyby někdo věděl…ráda bych poděkovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TehotnaTerezka
26.2.08 13:13

kazdy doktor dela UTZ jinak casto, u nas v cervenci o tom vedeme debaty neustale :)
nekomu dela UTZ pri kazde kontrole, nekomu jen obcas, nekomu zridka, prestoze UTZ v ordinaci ma, nekdo je posilan na jina pracoviste apod.
takze bych z toho nedelala zadne zavery
jen je to prijemne pro vlastnipocit, ze clovek videl mrnouska, a ze je vse OK
tak preju krasne a pohodove tehu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
TehotnaTerezka
26.2.08 13:14

Martin_a treba tady jsou metriky http://lilypie.com/

• Nahlásit
  • Citovat
9239
26.2.08 14:56

Ahoj,

třeba je jen doktor zvyklý dělat UTZ v určitých termínech a tak si tě bude zvát trošku jinak. Já třeba chodím taky zvláštně vůbec né jak při první těhu.

Byla jsem právě 5tt pak 9tt a pak 13tt - no a né v těch obecně uznávaných 8tt,12tt,16. :wink: Být tebou to neřeším. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.2.08 19:38

Ja jsem uz ve 23tt a utz mi doktorka dela pri kazde poradne + dvakrat delal doktor na urceni stari pred screeningama v prvnim a druhem trimestru.
Aspon vidim, ze se mimcu dari dobre…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama