Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Dobrý den, doporučite mi prosim v PRAZE A OKOLI, detskeho ocniho lekare? Pro male miminka. mam dceru 8 mesicu.
Dekuji
A co konkretne potrebujete vysetrit? Takto male dite se vysetruje v celkove anestezii a jen kdyz je to nevyhnutne.
@Lubuch mame od doktorky poukaz na vysetreni, jedno oko ji uhyba k nosu..
@Monika5315 na šilhání se specializovala paní doktorka na Budějovické, zkusím se podívat, jestli ji najdu. Já tam před lety objednala dceru jako na dětské, ale ona jen špatně viděla a paní doktorka právě nám pak řekla, že se omlouvá ale řeší právě šilhající děti.
Tady ta paní doktorka
https://www.doktor.cz/…140-00-41579
nebo taky hodně lidí chodí s dětmi sem
@Monika5315 MUDr. Konvičková (poliklinika Agel). Chodíme k ní se synem od cca 1,5 roku kvůli šilhavosti.
@Jolynka Tak zrovna Centrum Kukátko bych rozhodně nedoporučila! Byli jsme tam se synem také, protože jsem chtěla znát víc názorů na jeho problém. Syn má šilhavost, ale celkem neobvyklý typ šilhavosti. Paní doktorka tam se k tomu nebyla schopná vyjádřit, působila na mě velmi neodborným dojmem. A celkově to pracoviště na mě působilo tak, že hlavním cílem je zisk.
@Jolynka píše:
Tady ta paní doktorka
https://www.doktor.cz/…140-00-41579nebo taky hodně lidí chodí s dětmi sem
https://www.detskeoci.cz/
Tak koukám, že doporučuješ paní doktorku Brožovou na Budějovické, já k ní před mnoha lety chodila na dětské oční, tehdy se ještě takhle úzce nespecializovala a řešila moje dioptrie. Byla naprosto zlatá, má k dětem výborný přístup, i když když už mi pak bylo 16 let, tak mi přišlo, že se mnou jedná stále jako s miminem, ale v dobrém, opravdu je laskavá.
@Anonymní píše:
@Jolynka Tak zrovna Centrum Kukátko bych rozhodně nedoporučila! Byli jsme tam se synem také, protože jsem chtěla znát víc názorů na jeho problém. Syn má šilhavost, ale celkem neobvyklý typ šilhavosti. Paní doktorka tam se k tomu nebyla schopná vyjádřit, působila na mě velmi neodborným dojmem. A celkově to pracoviště na mě působilo tak, že hlavním cílem je zisk.
Tak já s kukátkem zkušenost nemám, ale chodím s dcerou na dětské oční do nemocnice na Karláku a tam o něm celkem mluví hodně.
My chodíme na Karlák k MUDr. Korbasové a na standardní prohlídky k MUDr. Pěkné na Jižním Městě. MUDr. Pěkná maličké děti nebere a k MUDr. Korbasové se dostat je boj, má tam několik sester, které mají asi kurz na odpálkování pacientů
Ale jinak taky nevím, jak je na tom s miminky, my tam šli na doporučení právě MUDr. Pěkné.
@Monika5315
Mohu se zeptat, jak jste dopadli? Dítěti je 9m a rhb lékařka nás poslala na oční kvůli stále trvajícímu šikmemu krku. Děkuji za odpověď.
@Bluewind za 14 dni jdeme na kontrolu.
Pani doktorka rikala ze ocicko ji opravdu trosicku utika, ale ze to je jeste v norme.nic co by se muselo akutne resit Ocicko se vyvyji a prave v roce jdeme na kontrolu.
Pozoruji ze to je spis kdyz je unavena.
Rikala ze pokud to bude pretrvavat tak se to pak resi paskou pres zdrave ocicko a to uhybajici tim trenuje,
Jinak Kukatko muzu doporucit, byla sem spokojena s pristupem, ochotne i slecny na recepci
@Monika5315
Můžu se ještě zeptat? Jak dlouhé mají objednávací lhůty v tom Kukatku? Jak dlouho trvá vyšetření? Děkuji.
@Monika5315 píše:
Dobrý den, doporučite mi prosim v PRAZE A OKOLI, detskeho ocniho lekare? Pro male miminka. mam dceru 8 mesicu.
Dekuji
Zkuste Motol, je to sice nějaká doba už, ale já tam v roce podstoupila operaci kvůli strabismu.Tak bych si zavolala na dětské oční a zkusila bych domluvit termín vyšetření tam. Já se synem chodím taky do nemocnice, ale do jiné tedy. A chodí tam i děti, které ještě ani nemluví, mají přístroje u kterých to není tak potřeba.
@Bluewind cca mesic objednavaci doba.
Vysetreni asi 10minut.
Pak jsme cekaly a sly k druhe doktorce a tam asi taky tech 10 minutek teda stim ze jsme si pak povidaly co a jak.
Ale celkem i s cekarnou jsme tam byly skoro hodinku.
Deti se ale zabavi je tam takovy koutek s hrackami. 2 cekarny prostorne ![]()