Gynekoložka Jihlava

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
54
22.1.22 00:46

Gynekoložka Jihlava

Zdravím, s jakou gynekoložkou v Jihlavě máte nejlepší zkušenosti? :)
Přemýšlela jsem nad MUDr. Stretavskou díky pozitivním recenzím, ale nikde jsem nenašla žádné podrobnosti (ordinační dobu,..) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1819
22.1.22 05:08
@Thorn48 píše:
Zdravím, s jakou gynekoložkou v Jihlavě máte nejlepší zkušenosti? :)
Přemýšlela jsem nad MUDr. Stretavskou díky pozitivním recenzím, ale nikde jsem nenašla žádné podrobnosti (ordinační dobu,..) :nevim:

Mudr Brožová…a Mudr Stretavská má u ní v ordinaci ordinační hodiny jeden den v týdnu tuším… alespoň před pěti lety to tak ještě bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
22.1.22 09:38

Myslím že Mudr stretavska už funguje jen v nemocnici, ale ani ne ambulantně.
Zkus zjistit :) Ty patky u Mudr. Brožové už nemá. Je to škoda, doktorka to byla fajn.

K Brožové jsem chodila od 11 do asi 22 let. Někdy trošku náladová, ale když jsem měla problém tak pomohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
22.1.22 10:02
@Lucie04 píše:
Myslím že Mudr stretavska už funguje jen v nemocnici, ale ani ne ambulantně.
Zkus zjistit :) Ty patky u Mudr. Brožové už nemá. Je to škoda, doktorka to byla fajn.K Brožové jsem chodila od 11 do asi 22 let. Někdy trošku náladová, ale když jsem měla problém tak pomohla.

Aha, tak to ani nevím… já chodím k Brožové a jako těhotná jsem jednou byla výjimečně u Stretavské, ale už je to právě pět let.
Ale i Brožová je v pohodě…Ani snad jinou gynekoložku v Jihlavě neznám :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
22.1.22 10:23

@berua13 já už tak taky několik let nechodím, ale mám info od kamarádky. Právě chodila radši ke stretavske a už ta možnost není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 20:07

Pokud byste byla ochotná popojet Buršíková v Třebíči je naprosto ale naprosto skvělá :kytka:, jezdím k ní od až od Pelhřimova

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat