Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Holky, jaký používáte krém na opalování, který nezabarvi bílé oblečení? používám krém z dm, nechám ho vždycky na dcerach zaschnout, ale jak se trochu zpoti, tak je oblečení zrubu zazloutle a okraje u krku taky.
Mám vyzkouseny i daylong a altermed, ale barví taky.
Pouzivame detsky opalovaci krem faktor 50 od Biodermy a je vyborny. Nebarvi a dobre se roztira. Prodavaji ho v lekarne.
No, me tedy daylong****nebarvi… V zivote se mi nestalo, aby obarvil detem nebo me obleceni…
![]()
Také používáme od Biodermy 50 je s rozprašovačem a krásne s erostírá, navíc čož oceňuji nejvíc, je hned suchý a dítě neni mastné. PAk používáme Daylong baby 30 a tady spokojenost!
Mazu dětským krémy Sundance z DM drogerie s faktorem 30 a 50 a nebarví, stoji par korun a loni vyšli nejlepší D Testu.
Všecky z DM nebarví, ale loni jsem taky koupila tam barvící, bylo to mlíko ve spreji a mělo oranžovou barvu. Jiné jejich mlíko-bílé nebarvilo. Ted mám z akce v Lidlu padesátku a taky dobrá.
To je zajímavé.. nám už zničil hromadu bodýček ![]()
Edit: my teda nemáme ten ve spreji, ale to modré opalovací mléko ![]()
@Ninocka.1 píše:
Pouzivame detsky opalovaci krem faktor 50 od Biodermy a je vyborny. Nebarvi a dobre se roztira. Prodavaji ho v lekarne.
Příspěvek upraven 10.07.13 v 20:54
@pelikan21 píše:
No, me tedy daylong****nebarvi… V zivote se mi nestalo, aby obarvil detem nebo me obleceni…![]()
![]()
no ja mam taky daylong a bile obleceni mi obarvil.
@lenaa5 píše:
no ja mam taky daylong a bile obleceni mi obarvil.
Fakt? Tak to si budu muset dat na to pozor.. Ale je fakt, ze mi vylozene bile nemame, spis barevnejsi… ![]()
@hofka píše:
Všecky z DM nebarví, ale loni jsem taky koupila tam barvící, bylo to mlíko ve spreji a mělo oranžovou barvu. Jiné jejich mlíko-bílé nebarvilo. Ted mám z akce v Lidlu padesátku a taky dobrá.@Hanka1 píše:
Mazu dětským krémy Sundance z DM drogerie s faktorem 30 a 50 a nebarví, stoji par korun a loni vyšli nejlepší D Testu.Já mám po téhle kremech opravdu zažloutlý bílý oblečení, neříkám, že je to nějak extra moc vidět, ale je to tam. Vvypadá to jak usmudlany.Mam 30 faktor, ve žlutém obalu sundance bez rozprasovace.