Dětský second hand - Praha 9 a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 29.08.11 13:37
dětský second hand, praha 9 a okolí

Ahoj holky
můžete mi doporučit nějaký kamenný obchod s dětským oblečením, second hand. Chci pro děti pár triček na doma a vzhledem k tomu, že během 5min vytvoří nevypratelné skvrny je zbytečnost kupovat něco nového.

Reakce:
marieondatra
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 29.08.11 14:13

Ahoj mohu doporučit pouze na praze 4 metro háje je tam malinkej, ale zásobenej, paní ti vše ukáže na požádání. já tam brala trička,kalhoty a bodiky asi 12 věcí za 700 kc takže kus mě vyšel na 60kč, ale má tam i dražší věci. má tam i značkové levné i dražší, jsou to ceny lidí co tam ty věci dávaj né obchodu. co jsem koupila bylo jako nové, čisté nepponičené. ale praha 4.

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 29.08.11 19:03

Mimitextil.cz

Jsou na Praze 10

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >