Dieta hubnutí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.5.22 17:38

Dieta hubnutí

Poradíte mi někdo dobrou dietu u které fakt zhubu? Nějakou normální bez vážení jídla atd a nějaké osvědčené c učení?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2604
28.5.22 18:01
@Anonymní píše:
Poradíte mi někdo dobrou dietu u které fakt zhubu? Nějakou normální bez vážení jídla atd a nějaké osvědčené c učení?

Zhubneš v případě, že omezíš příjem a budeš hlídat složení toho co jíš. Dobré na to jsou kalorické tabulky. Nicméně celé je to mít přehled nad množstvím. Můžeš buď odhadovat, nebo v aplikaci kalorických tabulek jsou uvedené hodnoty a porce.
Jestli ale myslíš, že je něco bez práce a námahy, tak to prostě nezhubneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.22 18:03

@Proto02 nene tak to nemyslím… :) Cvičím a jim i min ale častěji, ale mám hrozny problém se sladkym, když si vezmu ovoce tak to stejně nepomůže pořád musím mít kousek čokolády :lol: :D

• Citovat
  • Nahlásit
505
28.5.22 18:13

Tak holt čokoláda nebo kila dolů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1076
28.5.22 18:15
@Anonymní píše:
@Proto02 nene tak to nemyslím… :) Cvičím a jim i min ale častěji, ale mám hrozny problém se sladkym, když si vezmu ovoce tak to stejně nepomůže pořád musím mít kousek čokolády :lol: :D

Tak jestli tě honí mlsná, tak nemusíš mít správně sestavený jídelníček. A co pitný režim, dodržuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29340
28.5.22 18:18

Musíš odbourat to sladké, jde to hodně blbe, taky sem měla závislost na cukru, ale musela sem se kousnout a pár dní vydrzet, to sladké vůbec nekupovat, bylo to strašné, ale jak pominul ten první absťák, tak už mi sladkosti nechybí :D nahradila sem to spíš bílkovinama, když mě jo honila mlsná, tak sem si dala třeba oříšky nebo max kostičku hořké čokolády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12085
28.5.22 18:22

@Anonymní-to znám,čokoláda je horor, nejlepší je když doma žádnou nemáme a ani se nedostan do obchodu..A také mám problém víc pít..ale potěšila mě teď doktorka syna, když sme po třech měs přišli na kontrolu, že sem zhubla tak snad to nebylo řečené jen tak Lucka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2604
28.5.22 20:05
@Anonymní píše:
@Proto02 nene tak to nemyslím… :) Cvičím a jim i min ale častěji, ale mám hrozny problém se sladkym, když si vezmu ovoce tak to stejně nepomůže pořád musím mít kousek čokolády :lol: :D

Pokud tě trápí chuť na sladké, tak nejíš správně. Jak píšu, stáhni si kalorické tabulky, zaměř se na to, abys měla plnou dávku bílkovin. A uvidíš. Jinak si nemyslím, že kousek čokolády může za to že nehubneš, ale prostě jíš blbě.
Jestli pro to nechceš nic dělat, tak holt máš smůlu, žádnej zázrak neexistuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.6.22 13:29

Zdravím, vyzkoušela jsem snad všechny možnosti, ale neucinejsi je ketodieta, nemám ani hlad ani chuť na sladké.
Funguje i bez cvičení…za 10 týdnů mám 22kg dole, teď si hlídám jídelníček a nejím nesmysly, sladké, mastné atd. Váha drží…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12085
7.6.22 19:32

@Muminek 111-teda to je super tak snad nebude jojo efekt a co když třeba zhřešíš-zmrzlina, dítě ti dábonbon, kousek čokolády aj-držím pěstičky, ale fakt super gratuluju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat