Dieta po kortikoidech

28
21.1.19 21:13

Dieta po kortikoidech

Dobrý den, brala jsem kortikoidy a zkouším opět zhubnout. Mám 57 kg a 159 cm. Mám stále silnější nohy a bříško. Hlídám si kalorie, vypočítala jsem si, že můj bazální metabolismus je 1424 kcal a tak se snazim o 500 kcal každý den méně. Bohužel to nepomáhá a nepomáhá mi ani cvičení a to cvičím každý den kromě každého pátého. Nemáte prosím nějaké rady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12279
21.1.19 21:35

@Tejrfjfk je tu otevřená skupinka domácí krabičková dieta , jsou tam jídelníčky na celý den s hodnotami okolo 1200kcal, zkus se podívat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1633
22.1.19 09:34

Po kortikoidech jsou spíš otoky, ale taky máš po nich zvýšenou chuť k jídlu. Já po pulzech kortikoidů přibírala 1 kg/ den. A šlo to dolů týdny. Cvič a jez zdravě a spraví se to samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
22.1.19 12:52

Netlač na pilu, než se ti hormonální hladiny v těle po braní kortikoidů srovnají, bude to chvilku trvat. Tvůj metabolizmus je momentálně zmatený, takže i když třeba počítáš dobře, výsledek se vůbec nemusí dostavit. Takže určitě střídmé a zdravé jídlo, dostatek pohybu a vydržet. Pro další rady ohledně výživy zkus napsat do této poradny .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
22.1.19 19:15

Mně to po vysokých dávkách kortikoidů leze nahoru hrozně rychle. Po snížení na udržovací hladinu či dokonce jejich vysazení jde váha celkem rychle dolů sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama