Stojíte na váze, nebo vám kila lítají nahoru dolů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ruby6
Stálice 69 příspěvků 20.01.19 16:04
Přibírání, hubnutí

Ahoj holky, chci se zeptat.. stojíte na váze nebo vám nějaké kila lítají nahoru a dolů? Já normálně vážím 50,5-51 a teď jsem kilo přibrala :lol: jen mě to tak zajímá:D ( ano mám dlouhou chvíli v práci:D

Reakce:
Paola21
Závislačka 3681 příspěvků 20.01.19 16:08

Váha mi lítá +- 5 kg :)

merlose
Neúnavná pisatelka 15817 příspěvků 20.01.19 16:09

Buď ráda, že máš pořád přibližně stejnou váhu. Jsou tady tací, co řeší x kilo nadváhy, nebo podváhy. To jsou potom starosti, ale řešit, jestli máš 50, nebo 51.....omlouvá Tě ta dlouhá chvíle v práci. :mrgreen:

Ruby6
Stálice 69 příspěvků 20.01.19 16:09

@Paola21
Okay a žádné depky? Já celkem z toho kila mám:D

Ruby6
Stálice 69 příspěvků 20.01.19 16:10

@merlose
Já právě zhubla 25 kg a jen se tak informuju:D

Paola21
Závislačka 3681 příspěvků 20.01.19 16:11
@Ruby6 píše:
@Paola21
Okay a žádné depky? Já celkem z toho kila mám:D

Ani ne, jsem na to zvyklá, ale tak samozřejmě je lepší, když je to -5 kg :D

merlose
Neúnavná pisatelka 15817 příspěvků 20.01.19 16:11

Já taky něco málo sundala, ale už dřív. Jak se Ti to povedlo?

Kriss Tina
Echt Kelišová 7820 příspěvků 20.01.19 16:13

Mě tak kilo vždycky běhalo nahoru dolu, ale ono záleží jestli jsi před vážením byla na velké, jestli si jedla a další faktory, nebudeš mít pořád na gram stejně :D

Ruby6
Stálice 69 příspěvků 20.01.19 16:14

@Paola21 chápu :lol: @merlose no přestala jsem jíst po 5 odpoledne a samozřejmě zdraveji ale mlsam pořád:D teď s tím kilem jsem byla u tchýně na obědě ale to znáte určitě :lol:

Uživatel je onlineKaci89
Kecalka 402 příspěvků 20.01.19 16:15

@Ruby6 tyyy jo 25 :potlesk:

merlose
Neúnavná pisatelka 15817 příspěvků 20.01.19 16:18

Mojí tchýni radši nekomentuju, ale už je tam nahoře (nebo spíš asi v pekle), takže mám už klídek. :oops: ;) :oops: Na obědě jsem u ní snad nikdy nebyla. :-D Ale u maminky se jí taky dobře. :mrgreen:

Monulie
Kecalka 192 příspěvků 1 inzerát 20.01.19 19:34

plus mínus tři kila a zásadně na břiše, takže mám dvoje kalhoty/sukně :pocitac: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 19:38

Od malička jsem slýchala narážky na svou váhu vlastně je slucham do dnes. Kdyz odpovím, že. Nevím tak nelžu, přestala jsem se už jako dítě vážit a nam klid. Doma mi slapali na váhu a měli z toho hroznou svandu. Ja pak třeba tri dny nejedla. Ijistila jsem se nevazenim a nam klid. Všude u doktoru hlásím, že to nechci vědět.

Azeretereza
Závislačka 2590 příspěvků 20.01.19 20:41

Nelita, pac nemam doma vahu. Vazi me sestra na gynde kazdej pul rok a vetsinou mám v lete min, v zime vic. Ale tak max. o 3 kg, takze usuzuju, že to nejak zasadne nelita. Za minulej rok jsem nabrala 7 kg, porad mám teda vahu normalni, ale pocituju to u mrnavejch tricek, ktery jsem si nakoupila v dobe, kdy jsem mela nejnizsi vahu za poslednich pár let. Tak v tech jsem trochu narvana, ale nastesti mi staci pohlídat si jidlo, trochu se hybat a jde to jeste porad relativne dobre dolu. Ted me trapi celulitida, tu jsem nikdy nemela a letos v lete vylezla :think:

Sonarka
Echt Kelišová 9918 příspěvků 22.01.19 13:07

Lítá mi to i plus mínus 5 kg :think: Mám totiž zvláštní období, kdy bych sežrala i slona a pak mám období, kdy nejím skoro vůbec, ne teda úmyslně, prostě to tak samo přijde a zase odejde :lol: Ale žravé období mám častěji :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >