Dieta při cvičení

Anonymní
2.4.20 13:50

Dieta při cvičení

Dobrý den před rokem a půl jsem půl roku cvičila nám zadek a břicho každý den. Jedla jsem normálně na co jsem měla chuť a krásně vypracované tělo jsem měla za půl roku.Pak jsem ale na rok přestala a břibrala jsem 5 kilo nejde to vidět v oblečení ale moje břicho se mi nelíbí mám v podbríšku takovou menší pneumatiku.Zase jsem začala cvičit ale nevím jak na cviky v podbříšku nikdy mi to nějak dole nešlo a teď nevidím změnu a nevím jaké jídlo je dobré ke cvičení
Děkuju za jakoukoliv radu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

129
2.4.20 14:10

Ahoj jestli mohu doporučit tak proste nejíst sladkosti, tučné jídla a nepít sladké pití..když přeci jen přijde na něco chuť, snažit se to nahradit..ja držela dietu asi 4 měsíce a dala dolu 10 kg ale opravdu jsem si hlídala i bílkoviny, sacharidy a tuky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.4.20 18:57

@Kristynka S.
Piju jen vodu jím jen žitný chleba a k obědu sním cokoliv jinak během dne jogurty ovoce a zeleninu
Jinak moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
332
2.4.20 19:59
@Anonymní píše:
@Kristynka S.
Piju jen vodu jím jen žitný chleba a k obědu sním cokoliv jinak během dne jogurty ovoce a zeleninu
Jinak moc děkuji

Zkus si pár dní poctivě zapisovat jídelníček, třeba v aplikaci kalorické tabulky, pak se podívej jak a jestli se tvůj reálný jídelníček liší od toho jak by to mělo být správně. Jinak, bohužel, se nedá zhubnout jenom jedna část těla, vypracovat ano, ale hubne se "celkově, takže co se týče hubnutí tak stačí správná strava + pohyb, a potom můžeš pracovat na zpevnění břicha, na to jsou dobrý cviky na hluboký střed těla ale musíš to dělat správně, jinak si zničíš záda, takže ideálně navštívit pár lekcí, nebo se aspoň sledovat v zrcadle při cvičení jestli se neprohýbáš v zádech atd. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 09:24

@Annia45
Děkuju za radu já jsem cvičila už dřív jak jsem psala a chodila i do fitka takže vím co jak dělat
Já právě nevážím moc mám 43kg ale vypadám na víc skrz ten podbříšek a ten se zrovna dává pryč nejhůř proto jsem potřebovala pomoct

• Nahlásit
  • Citovat
332
3.4.20 11:48
@Anonymní píše:
@Annia45
Děkuju za radu já jsem cvičila už dřív jak jsem psala a chodila i do fitka takže vím co jak dělat
Já právě nevážím moc mám 43kg ale vypadám na víc skrz ten podbříšek a ten se zrovna dává pryč nejhůř proto jsem potřebovala pomoct

Aha, a nemohlo by to být spíš nějakou poruchou v držení těla? Když je to takhle, tak by ti možná mohla pomoct návštěva fyzioterapeuta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.4.20 13:08

Posiluj střed těla

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie