Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Blbec je ten, kdo se neptá a uděla něco špatně. To Ty neděláš!!! ![]()
Otviram po letech, ale diky odtupu, mohou byt informace jeste uzitecnejsi- muze prosim nekdo napsat zkusenosti s oddtranenim nosnich mandli a seriznutim krcnich?
Moc dekuji