Dítě 2 roky a školka

90
8.3.16 20:58

Dítě 2 roky a rodičak

Ahoj. Prosím poraďte mi. :) Mám syna který je narozený 17.10.2014. Chci ho dát do školky od září na 5 dni v měsíci, ale pry od 2 let je možné ho tam nechat celý a každý den.Sice moc nechci každý den ale budu mit asi větší šanci když napíšu na cely den že mi ho vezmou než kdybych chtěla jen na pár dní. Nepřijdu tim o rodicak? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13656
8.3.16 21:01

@kytka22 ˇod dvou let ne. do dvou let si hlídej 46 hodin (těch 5 dní je podle starého režimu, nově se sledují ty hodiny). a

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23414
8.3.16 22:13

Je to tak do 2 let jsou omezené hodiny od 2 let neomezeně a nic se neděje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
8.3.16 22:24

@kytka22 jak pisou holky do 2let je to omezene, pak ne. Chtit dat do skolky ho muzete, ale ne kazda skolka vezme 2 lete dite, vetsina ma smernice nastavene na 3lete deti. Aby ho do školky vzali, musi se umet sam o sebe zhruba postarat, coz vetsina 3letych zvlada tezce. Ja dala dceru do skolky tesne pred 3narozeninami a bylo dost znat, ze je jinde nez ostatni starsi deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2026
8.3.16 22:26

@kytka22 vy už jste byli u zápisu???
Mám stejně starou holčičku a nedokáži si představit aby šla do školky :oops: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20279
8.3.16 22:33
@Parchant píše:
@kytka22 vy už jste byli u zápisu???
Mám stejně starou holčičku a nedokáži si představit aby šla do školky :oops: :P

Dovedu si představit dvouleťáka v soukromé školce s malým počtem dětí a učitelkami zvyklými na mrňata. Běžného dvouleťáka v klasické státní školce si taky nedokážu představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
9.3.16 06:46

@kytka22 nelži, řekni u zápisu pravdu :nevim: představ si, že někdo tu celodenku potřebuje a dostaneš jí Ty, když zalžeš :think: to asi není moc fér, že. Jinak pokud jsou dítku 2 roky, rodičák budeš mít nadále.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
15.4.16 22:05

Na doporuceni pani doktorky jsem skolku odlozila :). A urcite bych nelhala a na něčem se domluvila ale už neni treba :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama