Dítě kousl pes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SarkaNovo
Závislačka 3624 příspěvků 03.08.19 20:59
Dítě kousl pes

Dobry vecer, potrebuji poradit nebo znat nazor.Syna (10let) dnes odpoledne kousl u tchyne pes ( hlidala ho manzelovo brachovi).Syn si ho nevsimal, pouze sel okolo nej a on vystartoval. Cvakl mu ruku, kolem palce a jeste u malicku.Nic hrozneho, ale krev trochu tekla a ma to trochu odrene. Vymyli jsme to, vydezinfikovali a zalepili. Svagra jsme se ptali jestli ma pes zakl. ockovani a pry ma vse v poradku.Ted se mi to rozlezelo a premyslim jestli s nim mam zitra nekam zajet na pohotovost, aby mu to skoukli.Ale neboli ho to, nekrvaci, nic, tak nevim co by nam rekli.Jeli byste s nim nekam k doktorum? Dekuji za nazory. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Sany80s
Kelišová 7483 příspěvků 03.08.19 21:00

Pokud by se to nepodebralo, tak ne.

Nowena
Povídálka 47 příspěvků 03.08.19 21:02

Já bych chtěla vidět očkovací průkaz psa. Pokud to není velký kousanec, pes je očkovaný a neviděla bych počínající zánět v ráně, zůstala bych v klidu doma. Ale trvala bych na tom, že švagr už nikdy psa k mému dítěti nepustí, co má za rasu?

Alladina
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 03.08.19 21:03

@SarkaNovo
Pokud by mu rana zahnisala, tak pak bych jela. Jinak ne. Pokud je u psa vse v poradku. Pises, ze ano, takze bych to jen bedlive kontrolovala.

Čičorečka
Závislačka 2666 příspěvků 03.08.19 21:04

Já myslím, že ne. Pokud je pes domácí, očkovaný, tak je to totéž co by si odřel při pádu na hřišti. Co do bacilů.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7931 příspěvků 03.08.19 21:04

Zase dostal přednost pejsek no, chudáčka nebudeme zavírat :roll: zavolala bych doktorce v pondělí. Ségra dostala jednu nějakou injekci, ale je to tak 30 let :nevim:

Čičorečka
Závislačka 2666 příspěvků 03.08.19 21:05
@Nowena píše:
Já bych chtěla vidět očkovací průkaz psa. Pokud to není velký kousanec, pes je očkovaný a neviděla bych počínající zánět v ráně, zůstala bych v klidu doma. Ale trvala bych na tom, že švagr už nikdy psa k mému dítěti nepustí, co má za rasu?

Není to fuk? Máš pocit, že každá rasa má jiný množství sajrajtu v hubě?

SarkaNovo
Závislačka 3624 příspěvků 03.08.19 21:06

Řekla jsem jim ze pokud ten pes tam bude behat volne kdyz my prijedem tak tam nepujdeme uz :cert:.Okamzite jsme se i sebrali a odjeli. Nikdo se nam ani neomluvil a ani nezavolali co ruka.Rasa to neni, je to nejaky krizenec jezevcika a retrivra. Velke telo a hlava a kratke nohy.

Markéta80
Hvězda diskuse 45889 příspěvků 03.08.19 21:07

Pokud se to bude hojit tak bych víc neřešila. U cizího psa venku by to bylo horší :?

Alladina
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 03.08.19 21:08
@SarkaNovo píše: Řekla jsem jim ze pokud ten pes tam bude behat volne kdyz my prijedem tak tam nepujdeme uz :cert:.Okamzite jsme se i sebrali a odjeli. Nikdo se nam ani neomluvil a ani nezavolali co ruka.Rasa to neni, je to nejaky krizenec jezevcika a retrivra. Velke telo a hlava a kratke nohy.

Pokud ho syn nijak neprovokoval a jen prosel a pes ho kousnul, tak bych uz taky nemela chut se k takovemu zvířeti priblizovat. Jezevcici (i kdyz krizenec) jsou dost naladovi psi.

Nowena
Povídálka 47 příspěvků 03.08.19 21:09

@Čičorečka to nemá. Velikost hlavy čivavy a vlkodava je ale celkem rozdílná. Zajímalo mě to pouze jen z důvodu, že to podle popisu nebyl velký kousanec.
Takovej zakouslej pes v obličeji mého dítěte je moje noční můra.

SarkaNovo
Závislačka 3624 příspěvků 03.08.19 21:12
@Nowena píše:
@Čičorečka to nemá. Velikost hlavy čivavy a vlkodava je ale celkem rozdílná. Zajímalo mě to pouze jen z důvodu, že to podle popisu nebyl velký kousanec.
Takovej zakouslej pes v obličeji mého dítěte je moje noční můra.

Ano, presne. Rikala jsem si co by se stalo kdyby byl treba zrovna v predklonu nebo sedel na zemi…to by ho pekne cvakl do obliceje. Pritom opravdu mu nic nedelal, pouze sel a on proste vylitl po ruce.Mame jeste mladsi dite a to kdyby takhle kousl tak ma po prstech jak je maly.

Alladina
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 03.08.19 21:15
@SarkaNovo píše:
Ano, presne. Rikala jsem si co by se stalo kdyby byl treba zrovna v predklonu nebo sedel na zemi…to by ho pekne cvakl do obliceje. Pritom opravdu mu nic nedelal, pouze sel a on proste vylitl po ruce.Mame jeste mladsi dite a to kdyby takhle kousl tak ma po prstech jak je maly.

Mohl udělat nějaký pohyb, ktery pes vyhodnotil jako ohrozujici. Člověk si to ani nemusí uvedomit. Nicméně, to chování psa nijak neospravedlnuje.

Aspera
Generální žvanilka 22219 příspěvků 03.08.19 21:15
@SarkaNovo píše:
Ano, presne. Rikala jsem si co by se stalo kdyby byl treba zrovna v predklonu nebo sedel na zemi…to by ho pekne cvakl do obliceje. Pritom opravdu mu nic nedelal, pouze sel a on proste vylitl po ruce.Mame jeste mladsi dite a to kdyby takhle kousl tak ma po prstech jak je maly.

Na psa bych si dala pozor, ale jestli je očkovaný tak s ním stejně nic doktoři dělat nebudou. Max. by mu dali tetanovku, nevím kdy je v dětském věku přeočkování.

Čičorečka
Závislačka 2666 příspěvků 03.08.19 21:15
@Nowena píše:
Takovej zakouslej pes v obličeji mého dítěte je moje noční můra.

No tak to nebyl velký kousanec, takže malá hlava. Stejně nevim, proč je to důležité.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama