Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Bývá to nakažlivé, u nás většinou jako první padneme my dospělí a pak teprve holky.
Jo, vloni na podzim jsme nakazili na oslavě celou rodinu. Inkubační doba byla tři dny. Naštěstí to vzali sportovně, že před vánoci jim menší půst neuškodí…
Jo u nás to někde chytil syn a už to jelo, tak zle mi nebylo dost dlouho
@HayLin Muze to byt a nemusi, neco podobneho mel syn a nikdo jiny nic nechytl.
Jojo, byva. Kdyz to prijde tak nas to slozi s manzelem pekne postupne ![]()