Dítě olízlo prací gel

Anonymní
12.6.21 10:24

Dítě olízlo prací gel

Ahoj holky, potřebuji asi uklidnit. Malá mi asi olizla práci gel. Četla jsem tu jinou diskuzi, kde psali, že práci gely nejsou toxické. Tohle byla Lanza Vanish 2v1. Na obalu píšou detergent + odstraňovač skvrn. Jsem hrozně vynervovana. Myslíte, že o tom platí to samé, co o těch normálních gelech? Díky moc :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9054
12.6.21 10:36

Tak na tom obalu máš napsaný, jestli to toxické je a co máš dělat, když to třeba oliznes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
12.6.21 10:50

Můžeš pro jistotu zavolat TIS, ale obecně tyhle prací věci nejsou tolik nebezpečné, může se možná poblejt, pokud jí to napění v žaludku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3742
12.6.21 10:55

Početla bych si návod na láhvi, ale netoxické jsou snad jen prostředky na nádobí :think:

Ať je vše v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20887
12.6.21 11:49

Zavolej na toxikologickou linku poradí ti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2561
12.6.21 11:58

Vyplachnout pusu vodou, napit vody..muzes ji dat, jestli mas doma treba espumisan, ale nemyslim, ze by se mohlo neco stat..z praciho gelu se snad neotravi, ani kdyby si lokla…kamardky syn rozkousnul takovou tu gelovou kapsli a nic se mu nestalo.. nevyvolavej zvraceni, kdyby zvracela sama, tak se pak ma jen davat pozor na kasel, tam by to ukazovalo na vdechnuti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1875
12.6.21 12:50

Olízla, nerozkousla? Rozpustil se ten obal? Jestli se jí vůbec něco dostalo do pusy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7312
12.6.21 12:52

Smarja, přežije. Neřeknu kdyby to vypila…ale olizla? Ne fakt bych nikam nevolala, ani nejezdila. Dcera mi v 16ti měsících cucala flašku od Sava proti plísním. Uplynuly dva měsíce, a je tu stále s námi. O tom že kolikrát kousla do mýdla, cucala houbu na mytí na kterou si napatlala mycí gel ani nemluvím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat