Naražené prsty na ruce

9.6.21 21:24

naražené prsty na ruce

Zdravím, dnes jsem byl na hřišti hrát fotbal s kamarádem a když jsem byl v bráně, nezpevnil jsem prsty a měl jsem je volně, tak jsem dostal míčem do ukazováčku a prostředníčku na pravé ruce. Oba dva dost otekly, ale nevím jestli jsou zlomené, nebo jen naražené, v pěst je neohnu, nejspíš kvůli tomu otoku, ale na pohmat mě nebolí. Tak se ptám, jestli to má smysl jít k doktorovi nebo to bude ráno lepší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30766
9.6.21 21:46
@totalni ferda píše:
Zdravím, dnes jsem byl na hřišti hrát fotbal s kamarádem a když jsem byl v bráně, nezpevnil jsem prsty a měl jsem je volně, tak jsem dostal míčem do ukazováčku a prostředníčku na pravé ruce. Oba dva dost otekly, ale nevím jestli jsou zlomené, nebo jen naražené, v pěst je neohnu, nejspíš kvůli tomu otoku, ale na pohmat mě nebolí. Tak se ptám, jestli to má smysl jít k doktorovi nebo to bude ráno lepší?

Tak tezko nekdo bude vedet, jestli to rano bude lepší. Ale doted jsi to neresil, takze na pohotovost se nezen, zajdi rano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
9.6.21 21:54

Měla jsem něco podobného, taky od míče. Zlomené to nebylo, ale vyfasovala jsem sádru asi na 14 dní. Pokud to ráno nebude lepší tak bych s tim někam zašla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4406
9.6.21 22:07

Pokud otok nezmizí, jako že si myslím že ne, raději si zajdi ráno na chirurgii, udělají rtg atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
10.6.21 07:36

Naraženinu od míče jsem měla dvakrát a pokaždé mi to dali na dlahu. Určitě zajdi k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2588
10.6.21 07:41

Noo, ja takhle mela narazeny malicek od mice a mela jsem mesic sadru, neco bylo zlomene nebo praskle primo v kloubu..ja bych s takovymhle otokem na chirurgii rozhodne sla…narazenina boli, to jo.., ale mam za to, ze takovyhle otok spis ukazuje na neco zavaznejsiho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 10:41

Tak aktualizuji stav, ty prsty mě sice moc nebolí, ale zespoda jsou po své délce takové namodralé, odpoledne půjdu na rentgen, bohužel ráno jsem nemohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2588
10.6.21 18:42
@totalni ferda píše:
Tak aktualizuji stav, ty prsty mě sice moc nebolí, ale zespoda jsou po své délce takové namodralé, odpoledne půjdu na rentgen, bohužel ráno jsem nemohl.

Tak co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat