Syn (5,5 měsíce) se praštil do hlavičky spíš celicka

Anonymní
19.5.21 11:16

Praštil se do hlavičky spíš celicka

Dobrý den můj malý syn 5,5mesice byl u mě na rukou šla jsem zavřít záchod máme supacky a okolo rám dřevěný nějak šel do předu a praštil se do hlavní u čela má tam jen slabé červenou čárku mám to nějak řešit jinak je pořád stejný.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
617
19.5.21 11:20

Hlavne klid. Pokud se chova normalne, nezvraci, tak bych to neresila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
19.5.21 11:20

Já myslím, že pokud nějak extrémně neplace, nebo se nechová nějak jinak, mělo by to být o. k. Mě se stalo, že v porodnici mi sestřička odnášeli miminko a bouchlo ho dvěma od pokoje, menší dunění, řekla jejda a šla dal :) a nic se nestalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 11:23

Přidávám fotografií mám docela strach b i dkyz asi to nebyla taková rána malý moc neplakal

• Citovat
  • Nahlásit
514
19.5.21 11:27
@Anonymní píše:
Přidávám fotografií mám docela strach b i dkyz asi to nebyla taková rána malý moc neplakal

Ja myslím že ok, takových bobin ještě bude😀,ale chápu to taky bych měla strach a ptala se😎raděj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 11:28

Nemám se tedy nějak bát haha

• Citovat
  • Nahlásit
Aquarius79
19.5.21 11:31

Buďte naprosto v klidu, než se ožení, tak se mu to stane tolikrát… a po svatbě se to jen násobí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.21 11:33
@Aquarius79 píše:
Buďte naprosto v klidu, než se ožení, tak se mu to stane tolikrát… a po svatbě se to jen násobí.

Dekuju❤️

• Citovat
  • Nahlásit
1234
19.5.21 11:33

@Aquarius79 přesně, opravdový chlap nepáchá sebevraždu. Opravdový chlap se ožení a umírá pomalou a krutou smrtí dlouhé roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
19.5.21 11:41
@JanaDaR píše:
@Aquarius79 přesně, opravdový chlap nepáchá sebevraždu. Opravdový chlap se ožení a umírá pomalou a krutou smrtí dlouhé roky.

Takové zkušenosti… kolikrát už jste byla vdaná?

• Citovat
  • Nahlásit
1234
19.5.21 11:43

@Aquarius79 právě že jednou a pozoruji následky na manželovi. :lol: Ty roky se mnou se na něm jednoznačně podepsaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
19.5.21 11:56
@JanaDaR píše:
@Aquarius79 právě že jednou a pozoruji následky na manželovi. :lol: Ty roky se mnou se na něm jednoznačně podepsaly.

Inu měl odvahu, když dobrovolně prohlásil ANO.

• Citovat
  • Nahlásit
1234
19.5.21 12:14

@Aquarius79 v mém případě rozhodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie