Dítě s horečkou ven? Šly byste?

Elenentka
11.5.17 15:57

Dítě s horečkou ven? Šly byste?

Holky, prosím o vaše názory… Dvouletá dcera, dnes 9. den po očkování (MMR), ráno měla zvýšenou teplotu lehce přes 37, teď už má 38,2… zatím nesnižuji, hlídám a vyčkávám. Jinak se chová normálně, jen je protivnější, ale nic hrozného.
Manžel do mně rýpe proč nejdu na zahradu.
Je fakt že venku je hezky, teplo… ale já si myslím že dítě s takovou teplotou ven prostě nepatří.
Co si o tom myslíte? Šly byste nebo to moc hrotím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3761
11.5.17 15:59

No já asi nešla, až bude mít manžel teplotu taky bych si rýpla… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane

My chodíme ven s rýmou i kašlem, ale s horečkou to fakt ne… dítě s horečkou by mělo být doma v klidu, odpočívat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1468

Nie, potrebuje kľudový režim, takže von by som išla jedine s kočárkom uspať. Dvojročné dieťa nebude sedieť v tieni a oddychovať.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70105
11.5.17 16:00

@Elenentka Tak záleží co tam ta dvouletá bude dělat, pokud sedět v kočáru, tak klidně jo, pokud se cachtat v louži nebo jezdit na odrážedle, tak ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14398
11.5.17 16:02

Nesla bych, kdyby mela do tech 38, tak mozna chvilku na zahradu na cerstvy vzduch, ale vybrala bych nejakou klidnou aktivitu. Kdyby sedela na dece, neco si prohlizela tak problem nevidim, ale vidim to u nas, jak malej vyleze ven chce hned litat, jezdit na motorce, bezi na pisek atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 16:03

@Elenentka Ne nevzala bych dítě s horečkou ven, zbytečně by se mohla ještě zvýšit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85454
11.5.17 16:05

Nešla bych.Sice nenutím striktně ležet, ale klidovější režim ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19203
11.5.17 16:05

@Elenentka S takovou teplotou bych ven teda nelezla, navíc na sluníčko.
Dítě má evidentně reakci na očkování a potřebuje být v klidu. Toho na zahradě těžko docílíš, pokud ho tam teda nedáš třeba spát.
Doporučuji nechat dítě doma s manželem a jít se vyvalit na zahradu sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
11.5.17 16:08

Nešla a už vůbec ne s horečkou po očkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
11.5.17 16:11

Na vlastní zahradu před barákem, s tím, že budeme sedět ve stínu, a mít nějakou kidnou aktivitu, čtení, apod., bych asi šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elenentka
11.5.17 16:16

Holky děkuju, já si to myslela, ale chlapi jsou prostě asi… jiní.
Jsem ráda že jste mi potvrdily že nejsem ujetá, už jsem si připadala skoro jak krkavčí matka co nedopřeje dceři trochu sluníčka.
Venku by právě klidový režim nehrozil, ani na zahradě hned u domu, na dece ani v kočárku by nevydržela, je dost akční a jakmile je na zahradě tak neustále lítá, navíc tam má skluzavku a trampolínu které miluje a těžko bych jí od nich udržela. A vím jak unavit dovede sluníčko…

• Nahlásit
  • Citovat
11689
11.5.17 16:18

@Elenentka
Nechápu, ono jí na té zahradě něco uteče? :nevim: Dala bych jí klid, na sluníčko nemůže a ve stínu je zima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
11.5.17 16:18

Naše doktorka ani po očkování na sluníčko chodit nedoporučuje, sveď to na doktorku ať máš klid od chlapa a jak psala @Svistice jdi na zahradu sama :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11786
11.5.17 16:23

Já mám zažito, že s horečkou se ven prostě nechodí. S rýmou a kašlem klidně, ale horečka ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama