Dítě se narazilo, je to na šití?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
628
29.2.20 22:33

@korneli no tak ho nechte bez ošetření :roll: jela bych ať si chlap říká co chce. Teda pokud není lékař

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2426
29.2.20 22:35

Ano tohle je na šití.. Navíc na obličeji aby tam pak nezůstala jizva… Musí to bolet jak… Až budou vytahle stehy doporučuji tlakovou masáž nesolenym sádlem…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18734
29.2.20 22:41

Měla jsem podobně a sili mi to. Mám jizvu i po 20 letech, ale uhlednou a na první pohled není vidět. Nechala bych to zkontrolovat doktorem a at rozhodne. Hlavně to muže špatně srust a místo jizvy bude mít hnusnou pusu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1049
29.2.20 22:46

Jedte, osetri to a stáhnou stehem..syn mel takto horní ret, sili to na 2 venkovní a 5 vnitřních, nicméně díky tomu že se to nerozhodlo jizvu nemá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7712
29.2.20 22:55

To bych teda jela, at se chlap treba po… :roll: muze mit jizvu, na siti to teda podle me je! Chudatko maly, ale holt se stane…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1313
29.2.20 22:57

Ja bych jela, a to nejsem zadna uzkostlivka ale spis kvuli estetice. Mohlo by se stat ze se to zhoji spatne a dozivotne to uz bude vypadat blbe.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
944
29.2.20 22:57

Také bych jela, a uvidíte, někdy řeknou ze to na síti není… maly děti na to rychle zapomenou a zitra zas bude vesele běhat. My jeli s obočím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
662
29.2.20 23:06

Určitě bych jela, a pro jistotu bych co nejdříve zašla i k zubaři nechat pro jistotu zkontrolovat zoubky. Synovcovi se stalo něco podobného, spadl z gauče a pusou narazil na stolek. Na první pohled to nebylo znát, ale trochu si „zarazil“ (nevím jak jinak to vyjádřit) dva zoubky. Musel jíst nějakou dobu jen kašovitou stravu… Hlavně ať se to malému brzy zahojí :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15616
1.3.20 07:53

@korneli

Jak někdo takovej může mít děcko? :roll:
Místo, aby jsi okamžitě jela k doktorovi, tak se budeš ptát tady? :zed:

@korneli píše:
Plakal jen chvilku, krev už neteče a ne pláče. Chlap říká že to na šití není, ale já nevím.. Pohotovost máme 30km.
:roll: :roll: i kdyby 100km, tak bych bez keců jela!

Jak to teda dopadlo? Šili to?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
541
1.3.20 08:01

Jak to dopadlo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
628
1.3.20 22:05

@Šmoulice taky nechápu, proč si to dítě pořizovali, když ho pak ani nechtěj ošetřit. A zajímalo by mě, jestli s ním vůbec nakonec někde byli..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2089
1.3.20 23:42

Jely jsme a nakonec to jen vyčistily a mažeme hemagelem. Dneska už to má lepší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek