Dítě u babičky a mně se nestýská, jsem divná?

70
27.10.19 00:36

Dite u babicky a mě se nestyska,jsem divna?

Dite je druhy den u babicky a me se po jem nestyska. Manželovi uz jo. Bude tam 4 dny. Prý to snasi dobre, nebreci, je pohodar.Ja byla na mekko kdyz jsme od babi odjížděli a kdyz jsem ho uspavala.Co jsem to za matku, ze mi neni po nem smutno? Hlidani jsem uvítala, potřebuju v klidu komplet vygruntovat dum, umyt okna atd. a s prckem bych to po kouskach delala bůhví jak dlouho. Jinak běžný úklid dělám o vikendu rano.Mame akcni 2r dite.Kdyz usne tak jsem ráda, ze mam chvilku pro sebe.Dam si kafe, a chvíli si ctu. Uklizeni v dobe kdy spi po obědě jsem vzdala, měla jsem pocit kolikrat, ze jsem za ten den ustvana a nemam chvíli pro sebe a vecer jsem padla do postele k. o. Varim vetsinou kdyz muz prijde z prace.Nebo kdyz prijdem z venku a chvili se prcek zabavi v pokojíčku nebo kouka na pohadku.Kdy se vam stýská po dětech? Jak to mate vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.10.19 00:45

Své děti mám ráda, ale jezdím treba na dovolenou bez nich a taky se mi nestyska. Vím že se o ne babička postará a nemyslím na ne každou minutu.

• Citovat
  • Nahlásit
6467
27.10.19 00:49

Nestýská se ti, protože víš, že se má dobře. Je to v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
27.10.19 01:00

@malwina Ja zazivala podobny vycitky, kdyz jsem ihned po porodu pokracovala 1× tydne 2 hodiny skola a 1× mesicne vikend skola. Po par minutach jsem na dite uplne zapomnela. Pak jsem si to uvedomila a zacala jsem sk na mobilu prohlizet fotky, nevim, jestli z pocitu viny, nebo ze se mi zastesklo. Obcas to mam dodnes, takovy opravdu divny pocit, kdyz si najednou uvedomim, ze na me doma ceka dite a ja na chvilku zapomnela, ze existuje. Jestli je to normalni nevim. Jinak na treba coby dite byla nestyskaci. Prvni noc 2 mesicniho pobytu v laznich v 6ti letech vsichni kluci na pokoji probreceli celou noc. Me to rusilo a chtela jsem spat…mozna jsem divna.-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.19 05:02

@malwina
Měla jsem to stejně. Jsi dobrá máma, ne divná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
27.10.19 05:52

@malwina kliiid. Mě se taky nestyka… Spíš naopak, vždycky se na to těším. Vím, že jsou děti v pořádku, spokojeně-až moc :lol:, rozmazlovane… Počkej zítra to už se budeš nervózně otáčet jak to, že je doma takový klid. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53051
27.10.19 06:22

Člověk si taky někdy potřebuje odpočinout. Neboj, znám to. 8) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52260
27.10.19 06:35

Taky mam ted deti na prazdninach od patku a zitra vecer se vrati. Deda si vyzadal vsech pet vnoucat (nase tri i segry). Do Vanoc se k nasim nedostanou, ze kazdy zijeme v jine casti CR, at si je uziji. Doma je prace dost. Vcera jsem si okna umyla a probehl uklid zahrady, vykopala jsem posledni mrkev a petrzeli. Muz sekl atd. Tak ani nebyl cas.

U nas vzdy truchli nas domaci kocour, ze nejsou decka doma (kdyz nejsou doma, tak chodi po baraku, hleda je, mnouka, aby je privolal a vzdycky si lehne u jednoho s decek v pokoji a truchli, tzn. ze u nich prospi cas, kdy nejsou doma). Ten to nese nejhur, kdyz jsou na prazdninach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48374
27.10.19 06:42

Po batoleti se mi začínalo stýskat tak po 3 dnech, co sem s ním nebyla. Teď už mám školáka. První dva týdny bez něj, si užívám. Třetí už se mi stýská a těším se na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24264
27.10.19 07:08

Mame minimum hlidanu. Kdyz uz se zadari je udat, tak mi to bez nich doma prijde divny. Nejak se pri frekvenci hlidani 1 den 2× za rok neumim rychke presaltovat na to, ze je doma ticho, uklizeno a nikdo po me co 2 minuty nic nechce. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
27.10.19 07:13

V pohodě si odpočiň a doma si v klidu udělej co je třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
27.10.19 07:15

Holky to vam zavidim. Ja malou nechci dat ani na chvilku :D, babicce ji pujcuji do kocarku a hlida kdyz jdu k lekari. Ale jsem vzdy nervozni a silim :mrgreen: Mala ma 2 r a na noc bych ji nedala ani za nic 8o 8o asi jsem silena matka nekdy. :mrgreen: to mi rika muj chlap :mrgreen:. Snazim se na tom pracovat a zvykat si. Za chvilku se vracim na castecny uvazek do prace tak to musim zvladnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
27.10.19 07:20

Neboj, mně se taky nestyska. Šest let jsme neměli hlídání žádný (do tří let mladšího), takže když konečně chce někdo hlídat, fakt tesknit nebudu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
27.10.19 07:25

Myslím, že je to v pořádku, když je mu u babičky dobře. Já mám opačný problém. Dceři je skoro 7 a když je u babičky jednou za čas jednu noc, stýská se mi :think: Kolikrát jsem servaná, ale potřebuju ji mít pořád u sebe :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4057
27.10.19 07:36

Syn ma 16M a je s babičkou na Šumavě… měla jsem jet taky, ale onemocněla jsem… tak jsem malému nabalila tašku a jel s babi sám a ver mi, ze mi smutno není vůbec, valet se nemocná v posteli bez vycitek, abych se vykuryrovala, to je nádhera. Navíc tchyne mě zásobuje fotkama, takže vidím, ze se má perfektne… :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat