Reklama

Dithiaden - přecitlivělost a euforie - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 15.07.10 13:14
Dithiaden - přecitlivělost a euforie - máte zkušenost?

Jára dostal laryngytýdu, takže bojujeme, a už je to lepší. V nemocnici, kam jsme jeli, mi dr. řekla, mimo jiné, kolik mám a kdy dávat dithiadenu. jenže já mám pocit, že místo toho, aby se zklidnil a odpočíval, nebo byl dokonce ospalý, tak se spíš dostává do jisté opilecké veselé euforie, kdy přes den nespí vůbec a ponocuje klidně do jedný!

Tak jsem se chtěla zeptat na vaše zkušenosti, a jestli to nemůže být nějaká přecitlivělost, alergie … kdo ví?

Reklama

Reakce:

kláraK
Ukecaná baba ;) 2339 příspěvků 15.07.10 13:36

Osobní zkušenost s tim nemám, ale když jsme začaly dávat dithiaden my, tak mě doktorka upozorňovala přesně na to co popisuješ + ještě k tomu prý můžou být i halucinace. Zkusila bych dr. zavolat a poradit se s ní co dál. Víc bohužel neporadim

Olčík
Kelišová 5368 příspěvků 15.07.10 13:43

My když dithiaden dávali tak mě teda obě holky po tom spaly jak šípkový růženky.Té starší jsou 3roky,tak dávám půlk té mladší 7m.a dávala jsme ze čtvrtky čtvrtku a spinkaly potom krásně vez kašlíku a dávení…

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 15.07.10 18:36

Náš Adámek po něm spinkal jak andílek,ale ségry malej po něm pěkně vyváděl.Asi na každýho působí jinak.

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3138 příspěvků 17.07.10 11:50

Nemá alergii, jen se u něj objevila paradoxní reakce na léky. Na některé děti to tak působí. Místo aby se zklidnily ožijou. Nejlhepší to je u některých dětí u oblbováku na třeba narkózu, místo aby byly tlumené, řádí jak šílené. Není to často, ale je to. Nic s tím nenaděláš, asi jen nedávat. :-)

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 17.07.10 12:35

Těsně pře dosažením plnoletosti se u mě projevila alergie na včelí bodnutí, brával jsem na to taky Dithiaden. A pamatuju si - zvlášť když to bylo v létě - že se mně zdálo, jako bych začínal „vystupovat“ ze svého těla… Krátce řečeno, byl jsem jak nafetovaný. Místo oblbnutí se mně v horku stávalo tohle.

sepanda
Nováček 6 příspěvků 03.05.13 15:51
uplně kantáre

Chtěla bych se optat milé mamči, mému kloučkovi jsou mu 3 a váha 11 kg doktorka předepsala dithiaden. Tak jsme podávali dle receptu a on mi večer byl jak vyměněný. jen seděl koukal do blba, vůbec si s ničím nehrál, jak gumový. je to normální. přišlo mi jak když ani nevnímá jen co jsi lehnul usnul. Podotýkám že obvykle chodí tak 9 ted padla 7 a spal až do rána. Jeto normální?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >