Divné zvuky u kojence

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 16:46

Divné zvuky u kojence

Ahoj, dcerka 2 měsíční už os narození občas vydává takové zvláštní zvuky trochu jako chrápání potom výsknutí nebo když tlačí do plenky takový menší chrčení. Když jí doktorka poslouchala na prohlídce jaksi se jí to nezdálo při poslechu ale po chvíli to bylo dobrý.
Kdyby jsme prý vypozorovali horší dýchání máme hned volat rychlou. Nám to ale nepřijde jako nějaké dušení. Jinak malá měla trochu hlenu při odsávání tak máme před každým krmením odsávat.
A máme jí skrz to že se trochu pozvracela max 100 ml UM. Prý to její bříško není na víc zvyklé a nejlépe každé 2 až 3 hod. Mála se nám budí každé 3 až 4 hod a v noci spinká od 11 do půl 2 ráno cca a pak až do 8. Prosím o radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.10.21 16:47

Omlouvám se za diakritiku, píšu ve spěchu.

• Citovat
  • Nahlásit
4052
15.10.21 17:14

A radit chceš v čem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1696
15.10.21 17:21

Já nevim ale moje děti vydávájí různé zvuky, syn ten jako miminko mečel jako kozicka kdyz tlacil ve spani a dcerka(momentalne 3tydny) zase chrochta jako prasatko :lol: někdy se tomu s chlapem smějem uplně. Ale nevim co se tvoji dr nezdalo pri poslechu takze to muze byt neco jineho a treba se ji opravdu nejak špatne dýchá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 17:57

@niki V Má už to tak od narození. Nepřišlo nám to divné. Jinak je dýchání v pořádku. Když lékařka odsála nosík bylo tam dost hlenu a pak to už bylo v pořádku a při dalším poslechu za pár min taky. Je to prý začínající rýma tak odsáváme.

• Citovat
  • Nahlásit
836
15.10.21 18:05

Malej od narození chrčel, odsávala jsem mu i hleníky a bylo to tím, že se mu mlíčko vracelo do nosánku, malej dětem se tohle může dít, vím že sem tenkrát byla vyděšena a bála se aby mohl dýchat přes ty hleny, přešlo to samo po pár měsících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1918
15.10.21 18:36

Tyhle malé děti vydávají různé zvuky, že to je kolikrát jak v zoo. :lol: Já si myslím, že to bude v pořádku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat