Dlouhé šaty Muslimek

1450
10.5.16 08:38

Dlouhé šaty Muslimek

Ahoj holky, maminky, snažilky :kytka: Jsem tu nová a potřebovala bych poradit a získat nějaké zkušenosti. :* Já jsem Muslimka a jako každá žena, se ráda pěkně oblékám, ale velmi často mám problém sehnat nejaké pěkné, volné, neprůsvitné, dlouhé šaty s dlouhými rukávy, které by byly v souladu s mou vírou. :nevim: vetšinou se setkávám s krátkými šaty nebo šaty pouze na ramínkách nebo krátkým rukávem a to pro mě není vyhovující. Proto bych se chtěla zeptat, zda jsou tu mezi Vámi také Muslimky nebo ženy, které nosí šaty zakrývající celé tělo, kde takové šaty saháníte? Víte o nějakém obchodu s islámskou módou? Já bohužel nemohu žádný takový obchůdek v Praze najít, ani žádný eshop, který by fungoval :nevim: :kytka: předem děkuji za odpovědi :kytka: :* Yasmina

Příspěvek upraven 27.09.16 v 09:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1450
10.5.16 08:52

Ano, jsem rodilá Češka a Muslimkou jsem od narození. Nevidím ale důvod, proč bych neměla psát perfektně Česky a srozumitelně, jako soudný člověk? Cožpak tohle závisí od vyznání člověka? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.16 08:55

@Yasmina21
A mužu se Te zeptat, jak jsi vysoka, jake máš číslo konfekce? Mám tradiční muslimské šaty, ktere už nenosím. Manžel je muslim, tak jsem si ze svého pobytu v zemi islámu něco dovezla i do Česka. Jinak bych se poptala v mešitě ostatních muslimek, kde nakupují oblečení. Ale spíš to bude dovoz ze zahraničí nebo zahraniční eshopy. Tady nic moc není.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3110
10.5.16 08:56

@Terka1603 zakladatelka položila konkretni otázku, tvé názory nikoho nezajímají, tak se drz tématu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4113
10.5.16 08:56

Na internetu se nic takového sehnat nedá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1450
10.5.16 09:00
@Anonymní píše:
@Yasmina21
A mužu se Te zeptat, jak jsi vysoka, jake máš číslo konfekce? Mám tradiční muslimské šaty, ktere už nenosím. Manžel je muslim, tak jsem si ze svého pobytu v zemi islámu něco dovezla i do Česka. Jinak bych se poptala v mešitě ostatních muslimek, kde nakupují oblečení. Ale spíš to bude dovoz ze zahraničí nebo zahraniční eshopy. Tady nic moc není.

Juuu to by bylo super :kytka: No, moc vysoká nejsem, mám 164 cm a velikost M, ale radši bych něco volnějšího :hug: Občas jsem nakupovala přes Ebay, ale šaty nic moc, většinou z Číny :( A právě poštovné je většinou vysoké, tak se zkouším poptat tady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4113
10.5.16 09:02

@Yasmina21 http://www.dudushop.cz/…akadamia-008
hele píšou tam sice těhotenské, ale myslím že vypadají celkem dobře, a jsou volnější, přesně jak potřebuješ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1450
10.5.16 09:03
@juliettee píše:
Na internetu se nic takového sehnat nedá?

Občas nějaký pěkný kousek seženu, ale výběr bohužel není až tak rozsáhlý :( Občas nakupuji přes Ebay, ale jsou to většinou šaty z Číny a nehezky ušité a kolikrat i poštovné je velmi dráhe, proto se zkouším poptat ještě tady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7708
10.5.16 09:04

@Yasmina21 Opravdu nevím, kde takové šaty sehnat, jak jsi psala, když už dlouhé šaty, tak většinou na ramínkách nebo s krátkým rukávem :think: Jen by mě upřímně zajímalo, to nemůžete nosit zvlášť sukni a k tomu halenku s dlouhým rukávem? Musí to být jeden kus?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1450
10.5.16 09:06
@Terka1603 píše:
Já Ti nevím. Zdravý rozum? Pud sebezáchovy? Každopádně máš pravdu, je krásný den, radši vezmu děti na procházku a nechám vás tu debatovat, kde sehnat ty pytle. Mě bude v kraťasech příjemněji. :mavam:

To co na sebe oblékáte je Vaše rozhodnutí a Vaše volba. Vy určitě také občas koukáte po obchodech a sháníte kraťasy? Já tu dělám to samé akorát s šaty, které se líbí mně. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
10.5.16 09:09
@Terka1603 píše:
Já Ti nevím. Zdravý rozum? Pud sebezáchovy? Každopádně máš pravdu, je krásný den, radši vezmu děti na procházku a nechám vás tu debatovat, kde sehnat ty pytle. Mě bude v kraťasech příjemněji. :mavam:

možná to bude pro tebe překvapení, ale pokud máš zahalenou kůži volným vzdušným oblečením, tak ti bude příjemněji víc než v těch kraťasech ;)

• Citovat
  • Nahlásit
27347
@Terka1603 píše:

Proč pytle? Jsou to saty. Kdyby to byla indka a sháněla sárí taky budeš psát ty svoje výlevy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
abver

@Yasmina21 žiješ zde od narození, víru uznáváš od narození, jsi dospělá žena a nevíš, kde odpovídající módu sehnat?!?? Jistě se pohybuješ mezi muslimkami a to ti žádná neporadí? Připadá mi, že tu chceš jen čeřit klidné vody…

• Citovat
  • Nahlásit
1450
10.5.16 09:10
@juliettee píše:
@Yasmina21 http://www.dudushop.cz/…akadamia-008
hele píšou tam sice těhotenské, ale myslím že vypadají celkem dobře, a jsou volnější, přesně jak potřebuješ ;)

Mockrát děkuji :hug: Ty vypadají pěkně :dance: Jste hodná, že jste si dala tu práci mi pomoct :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4113
10.5.16 09:11

@Yasmina21 v pořádku, možná je tam víc barevných variant ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat