Reklama

Dlouhodobé užívání Baby Calmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucije28
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 03.04.11 20:53
Dlouhodobé užívání baby calmu

Ahoj, potřebovala bych radu. Malé budou za nedlouho 4 měsíce a já tak cca do 3.5 měsíců dávala kapičky baby calm… Cca 2×, max. 3× denně 10 kapek. Pak už jen 2×. Teď jsem přestala a pozoruji (možná je to jen můj pocit :nevim:), že když nedávám babycalm, tak nenaká.. Už nekaká 8 den a když jsem jí denně dávala kapky, tak stolici měla cca obden, někdy ob dva…
Jak dlohou se kapky mohou užívat a neuškodím tím nějak miminku ?????
Je plně kojená :palec: .. Jo jinak, jak poznám, že mám málo mléka ? Poslední dobou jakoby natahuje po kojení, ale dudlík to zachrání :palec:, je schopná poslední dobou jíst i po 2 hod… Dnes si dala dokonce obě prsa, tak nevím, jestli nemůže být hladová :nevim: .. Standardně jedla co 3 hodiny a né dřív, to se i vztekala, když jsem jí přiložila k prsu …
Máte někdo nějakou radu pro „prvomatku“ ??? :mrgreen:
Jinak, mi už 8 dní nekaká … :zed: Může to být známka, že opravdu vše stráví a může mít hlad ?? Jsem z toho zmatená a nevím :nevim:, takže radu maminek, bych potřebovala :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 03.04.11 20:59

neni to k tematu, ale pises, ze si dala dnes obe prsa 8-o To je snad normalni ne? Pri kazdem kojeni stridat prsa 8-o 8-o :nevim:
Tedy co me vzdycky kdokoliv rikal, tak je to nutne ty prsa stridat :nevim:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 03.04.11 21:02

kapky muzes davat dlouhodobe, klidne bych zkusila ji je dat, jestli bude kajdit. pokud se ale nekrouti a nema boleni, tak bych to neresila

jak pises, ze ji vic, vypada to na rustovy spurt, je to obdobi, kdy vic rostou a vic jedi, vetsinou to vydrzi 2 tydny, teda u nas :) a pak se zase vrati k mensimu jezeni

PetaP
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 03.04.11 21:02
Monny89 píše:
neni to k tematu, ale pises, ze si dala dnes obe prsa 8-o To je snad normalni ne? Pri kazdem kojeni stridat prsa 8-o 8-o :nevim:
Tedy co me vzdycky kdokoliv rikal, tak je to nutne ty prsa stridat :nevim:

tím bylo zřejmě myšleno, že měla malá obě prsa při jednom kojení. Já nedávala baby calm, ale sab simplex, jiná varianta, a dávala jsem při každém kojení asi dva měsíce.. :nevim: :nevim:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 03.04.11 21:03
Monny89 píše:

Já samozřejmě prsa střídám, ale teď jedla z obou prsou při jednom kojení …

lucije28
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 03.04.11 21:10
PetaP píše:
Monny89 píše:
tím bylo zřejmě myšleno, že měla malá obě prsa při jednom kojení. Já nedávala baby calm, ale sab simplex, jiná varianta, a dávala jsem při každém kojení asi dva měsíce.. :nevim: :nevim:

Sabsimplex jsme používaly ze začátku, pak přestaly působit, baby calm super :palec:, ale v podstatě jí to dávám pořád, i když jí budou 4 měsíce … Je to sice bylinné, ale přece …

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 03.04.11 21:10

Ahoj, Baby Calm jsem dalava pred asi mesic pred kazdym kojenim a pozdeji jen pri odpolednim a vecernim, bo Marecka trapily prdiky hlavne vecer. Prestala jsem kolem 4.mesice.

Co se tyka nekakani, tak u nas byl rekord 11dni 8-o Ale nastesti jsem mela informace, ze pri plnem kojeni je to normalni, tak jsme neplasila :lol:
Castejsi hlad bych take prisuzovala rustovemu spurtu. Dej ji kdykoli bude chtit i klidne z obou prsou - ona se tvorba mlicka za par dni prizusobi pozadavkum Kristynky :-D U nas to trvalo asi tyden.

hofka
Extra třída :D 14976 příspěvků 03.04.11 21:12

Ty kapky jsou přírodní, nic o dlouhodobém používání se na nich nepíše, ne? Prostě podle potřeby. Ale teď třeba bylo tepleji, že by to taky mohlo mít vliv? Miminka kakají různě. :-)

lucije28
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 03.04.11 21:17
dusicka.. píše:
Ahoj, Baby Calm jsem dalava pred asi mesic pred kazdym kojenim a pozdeji jen pri odpolednim a vecernim, bo Marecka trapily prdiky hlavne vecer. Prestala jsem kolem 4.mesice.Co se tyka nekakani, tak u nas byl rekord 11dni 8-o Ale nastesti jsem mela informace, ze pri plnem kojeni je to normalni, tak jsme neplasila :lol:
Castejsi hlad bych take prisuzovala rustovemu spurtu. Dej ji kdykoli bude chtit i klidne z obou prsou - ona se tvorba mlicka za par dni prizusobi pozadavkum Kristynky :-D U nas to trvalo asi tyden.

Co se týká toho nekakání, mám přece jenom trochu obavy, co čtu, tak ok, že se stráví, ale přece jenom ve střevech musí něco zůstat a kakání je přece důležitéééé :mrgreen:

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 03.04.11 21:18
Monny89 píše:

Nevím jak to přesně myslíš, ale já kojila a kojím jedno kojení z jednoho, druhé z druhého :nevim: Takže v rámci jednoho kojení střídat nemusíš.

Ad baby calm - já dávala asi dva měsíce zhruba dvakrát denně a problémy nebyly.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 03.04.11 21:18
hofka píše:
Ty kapky jsou přírodní, nic o dlouhodobém používání se na nich nepíše, ne? Prostě podle potřeby. Ale teď třeba bylo tepleji, že by to taky mohlo mít vliv? Miminka kakají různě. :-)

Nic se právě v příbalovém letáku nepíše o nějaké době užívání, ale raději se ptám, než abych to pokazila

Ivtcha
Echt Kelišová 8932 příspěvků 03.04.11 21:20

Lucko my jsme na calmkach taky skoro od narozeni, do konce 4 mesice jsem davala pred kazdym krmenim, pak chvilku rano a vecer a ted jenom vecer davam stale, jeste poradim jednu vec, vic si je nared. Ja tu sklenicku naredim az doplna, jsou malinko slabsi a takto pomaloucku odvykam, ale neboj, dlouhodobe se muzou uzivat :palec:

S kojenim neporadim, moje prsa jsou krabicka Nutrilonu :mrgreen:

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 03.04.11 21:26
lucije28 píše:
Co se týká toho nekakání, mám přece jenom trochu obavy, co čtu, tak ok, že se stráví, ale přece jenom ve střevech musí něco zůstat a kakání je přece důležitéééé :mrgreen:

Tak ono tam jiste neco zustane, ale neni toho tolik, aby to slo ven. Ale je fakt, ze kdyz delsi dobu nekakal, tak pak to byly docela naloze :lol:
Jen jsem pozorovala, jestli ho nejak neboli brisko nebo ho nema tvrde. Kdyby jo, resila bych. Ale byl v pohode, tak jsem to nechala byt. Tech 11 dni bylo jej jednou, jinak vetsinou kakal 1-2× tydne.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 03.04.11 21:27
Fen-fire píše:
Lucko my jsme na calmkach taky skoro od narozeni, do konce 4 mesice jsem davala pred kazdym krmenim, pak chvilku rano a vecer a ted jenom vecer davam stale, jeste poradim jednu vec, vic si je nared. Ja tu sklenicku naredim az doplna, jsou malinko slabsi a takto pomaloucku odvykam, ale neboj, dlouhodobe se muzou uzivat :palec:S kojenim neporadim, moje prsa jsou krabicka Nutrilonu :mrgreen:

Děkuji za radu, teď mi končí expiraci, tak musím zase koupit nové balení a určitě to tedy víc naředím, to je dobrý nápad…, nenapadlo mne to :D a jsem ráda, že jí je můžu dávat. To nekakání mne fakt zneklidňuje, i když nemá … :pocitac:

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 03.04.11 21:30

Lucije, tak si pro klid duse zitra zavolej dr. Ale ver, ze to je v pohode. Ja jsem teda po tech 11 dnech zacala byt taky nervozni a ze se dr. zeptam - meli jsme tam asi za tri dny jit na ockovani. A kdyz se pak v pohode vykakal, tak uz jsem se neptala.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >