Dlouhotrvající teplota

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4244
1.12.15 20:40

Tak se hlásíme- Nakonec jsme skončili na 8 dní v nemocnici na infekčním Celkovýstav se rapdně zhoršil a konečná dignza byla zánět mízních žláz =( synovi spadla hlava šikmo dolů a už nešlo dát zpět, měl šílené uzliny na krku a půl hlavy oteklé a zarudlé… dnes nás pustili domů, ale do školky nemůže ještě ani příští týden

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3241
4.12.15 19:35

@Trolíci No to je šílené!! Teda…hlavně že jste v pořádku! Tohle by mě ve snu nenapadlo! Chudáček malinký, snad už je mu dobře! :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5656
5.12.15 15:13

Jak jste dopadli? Mel zvysene crp, takze antibiotika? Snad je maly v poradku.
Muj petilety syn mel deset dni horecky blizici se ctyricitce, zadny kasel ani ryma. Pridala se bolest hlavy a diagnoza byla drtiva. Ale dostal se z toho a je bez nasledku :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3241
5.12.15 18:40

@Veveří A co bylo Tvému synovi? (Promiň, že se tak neomaleně ptám…)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4244
5.12.15 19:33

@Veveří jojo byl 7dní na kapačkách, antibiotika dostával přímo do žíly, +měl speciální límec + masti, ibalginy a další léky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
168
5.12.15 19:47
@Trolíci píše:
@Veveří jojo byl 7dní na kapačkách, antibiotika dostával přímo do žíly, +měl speciální límec + masti, ibalginy a další léky…

Choudě maličký :,( :hug:
Uplně mi vyhrkly slzy :(
Tak at' je brouček co nejdříve v pořádku :hug: :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5656
5.12.15 20:32
@Maddlen píše:
@Veveří A co bylo Tvému synovi? (Promiň, že se tak neomaleně ptám…)

Maly mel zanet mozkovych blan, ale jak rikam, zaplat Panbuh to zvladl a uzdravil se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5656
5.12.15 20:34
@Trolíci píše:
@Veveří jojo byl 7dní na kapačkách, antibiotika dostával přímo do žíly, +měl speciální límec + masti, ibalginy a další léky…

Bobek maly, jsem rada, ze se uzdravil. Musela sis zazit strach :( Drzte se a at jste zdravi :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3241
6.12.15 18:48

@Trolíci Koťátko malinké… hlavně že už je v pořádku. :srdce:
@Veveří Vám přeju taky moc a moc zdraví, ať už se nic takového nestane. :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.4.24 14:07

2. týden beze změn

Dcera (13 let) od minulého pondělí má teplotu 37,5 a trochu jí bolely svaly a oči. Po 4 dnech se přidal kašel, nijak záchvatovitý, zakašle třeba 1× za hodinu. V pátek jsme byly u doktorky, CRP v normě, poslechově čistá, tak klidový režim, dávat něco od kašle a čekat. No a dnes stále beze změn, teplota po celý den a každý den neměnná. Jsem už z toho nervózní, že není žádné zlepšení a nevím, jak dlouho to takhle může trvat. Máte zkušenost s takovou divnou nemocí? Napadlo mě, jestli to není zas nějaká forma covidu, který nemá dle mých zkušeností žádná pravidla :/

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek