Do kdy Vám miminko zvracelo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klarcaa
Stálice 57 příspěvků 16.03.19 07:51
do kdy Vam mimco ublinkavalo?

Ahoj holky mam 6,5 mesicni holcicku a od zacatku totalni poblijon. Blinka pred kojenim po kojeni..prakticky porad. Uz jsem zavedla prikrmy ale je to stejne jedno. Do kdy vam deti blinkaly? muze se. napit hodne nebo malo stejne blinka..i nekdy ze spani. Pribira fakt ale. hodne. dle moji Dr. Je vse normalni. Stale hodne kojim, ale i kdyz jsem zkousela umely tak potom taky blinka. Je vsechno a vsichni poblity.

Reakce:
Kariss
Ukecaná baba ;) 2253 příspěvků 16.03.19 07:53

@Klarcaa Ahoj, malé bude 9 měsíců a konečně to pomalu přestává ;) zvracela mi taky porad, Takze to určitě přejde časem ;)

t-jani
Neúnavná pisatelka 15928 příspěvků 16.03.19 07:58

Se zavedenim přikrmu to začalo ustavat. U prvního dítěte zhruba v půl roce. U druhého tak kolem 9. měsíce.

sanyv
Povídálka 35 příspěvků 16.03.19 08:00

Malej přestával az kolem 10 měsíce, když už víc pochodoval kolem nábytku a lezl po čtyřech, takže si asi tak moc nemačkal bříško. Jinak taky hrůza, od narození pořád, vše mokré, nepomáhalo vůbec nic. Naše Dr. taky neřešila, ale já z toho byla docela nervní, nakonec to přešlo vážně samo.

lampicka11
Závislačka 3624 příspěvků 2 inzeráty 16.03.19 08:02

Po zavedení příkrmu…

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 16.03.19 08:05

@Klarcaa taky to ustavalo velmi pomalu. Teď je malé 10m a ublinkne už jen když si fakt macka bříško. Taky jsem z toho byla zoufalá, ale doktor taky neřešil, prý když přibývá, tak není co řešit.

Edit: jinak po zavedení příkrmů ve 4m se nic nezměnilo, i když jsem v to doufala. Jen už ty grcky narozdil od těch po mléku, šly už fakt blbě vyprat :lol: Takže vydrž, než mu to zažívání dozraje a než bude trávit víc času v sedu/stoje než na bříšku

lolink
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 16.03.19 08:13

Kdyz si sednul :mrgreen:

nocenka.jalapovita
Povídálka 20 příspěvků 16.03.19 08:55

U prvního jsem to nezaznamenala ten by stravil asi vse. Holka byla podes, skoro do roka, ale podle dr. byla ok. Pak to konecne zacalo ustupovat, do te doby bez zasoby plenek nikam:)

Klairs
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 16.03.19 09:01

U obou cca 9 měsíců :roll: a když se přestalo blít, tak začali zas extrémně slinit kvůli zubům :lol:

Azallea
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 16.03.19 15:08

Asi do půl roku, taky ještě blinkal i s prvními příkrmy. Zvracel i sirup, který mi mudr doporučila, zvracel moje mlíko, speciální protiblicí UM… nic nepomáhalo. Samo to přestalo. Holt jsem pořád prala, utírala pusinku, převlíkala, nic jinýho se nedalo.

Váš příspěvek
Reklama