Dobírají si mě v práci

Anonymní
6.4.20 14:05

Dobirají si mě v práci

Zdravím, nevím jak reagovat na situaci, u mě v práci Vedení a kolegyně si mě v práci dobirají kvůli tomu abych už byla těhotná :roll: Je mi přes 20 mám přítele :srdce: žijeme spolu. Ale od doby když jsem nastoupila do práce je to někdy peklo. Hned na začátku jedna kolegyně přišla za šéfem s tím že jsem těhotná 8o :zed: nebyla to pravda jsou to už 3 roky Šéf mě tenkrát chtěl propustit kvůli tomu hned ještě ve zkušební době, takže jsem málem přišla o práci, :pocitac: Neustále se mě od té doby ptají jestli už nejsem v tom :roll: A kdy už konečně budu mít dítě. Dnes za mnou přišla kolegyně ta samá co mi to tenkrát málem zavařila a dala mi těhotenský test 8o :roll: prý ho budu potřebovat, Nevzala jsem si ho od ní a řekla ji že až to budu opravdu potřebovat, tak si ho seženu sama. asi se urazila protože byla hned žalovat šéfovi a ten mi řekl ať stim opravdu neotalím 8o Řekla jsem že je to moje věc kdy budu a nebudu mít děti

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16014
6.4.20 14:07

Teda jestli nejsi troll, tak by me zajimalo kde děláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4470
6.4.20 14:07

Máš smlouvu na neurčito?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12954
6.4.20 14:13

Pokaždé když někdo pronese podobnou poznámku, tak bych se na něj dlouze zahleděla a zeptala se jestli má sepsanou závět, protože pro osoby jejich věku/váhy/kouření je současná padnemie dost nebezpečná.

Obecně - potřebuješ je poslat do háje a zároveň se tím, že tě prudí nenechat vytočit, protože to že na to reaguješ rozpaky, nebo jinými emocemi je to, co je baví na tom, že do tebe rýpou. REspektive docela to tancuje okolo hranic šikany na pracovišti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3043
6.4.20 14:19

To je nejaka chranena dilna :lol:???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6722
6.4.20 14:21

Ahoj,
no je to tedy od kolegyň velmi hloupé chování. Upřímně, pokud rozumná promluva, že až budeš těhotná a budeš to chtít oznámit, tak to oznámíš, nezabrala, tak moc nějakých rozumných rad, které by situaci neeskalovaly, nemám…
Ještě mě napadá napsat dotyčné a vedoucímu email s obsahem viz výše a informací, že zasíláš v reakci na opakované informace, které se k tobě dostaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
6.4.20 14:23

Zažívala jsem v práci něco podobného, i když ne v takovéto míře, spíš narážky a tak. A pak se nějaký jejich dedukce o těhotenství donesly i k nadřízené. Důvod jsem nechápala, ale ony tam byly celkově slepice. Nelíbilo se mi tam, odešla jsem dobrovolně brzy.
Jestli se ti tam líbí, práci měnit nechceš, tak jim musíš vytyčit hranice. Nesmíš jim zkrátka dovolit, aby do tebe takhle ryli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2324
6.4.20 15:02

Ne, hlavně prosím tě nikdy neměj děti. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
6.4.20 15:07

Se te chteji zbavit no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 15:21
@truelly píše:
Máš smlouvu na neurčito?

Ano mám

• Nahlásit
  • Citovat
4470
6.4.20 15:32

Tak to nechápu… :think: myslela jsem, že se tě ta nána chce zbavit a dosadit na tvé místo nějakou známou… Vykašli se na ně. Nanejvýš řekni, že děti se rodí po svatbě :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6671
6.4.20 16:02
@truelly píše:
Tak to nechápu… :think: myslela jsem, že se tě ta nána chce zbavit a dosadit na tvé místo nějakou známou… Vykašli se na ně. Nanejvýš řekni, že děti se rodí po svatbě :P

Přesně to mě napadlo. Přitom těhotenství podřízených bývá pro šéfy spíš noční můrou. :think: Zakladatelko, až tě zase budou tlačit do mateřské, tak jim můžeš oplatit a zeptat se, jestli oni už jdou do toho důchodu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama