Dobrý gynekolog, ideálně Praha 9

dornicka
22.3.10 15:41

Dobrý gynekolog, ideálně Praha 9

Ahoj holky,
prosím o tipy na dobré pražské gynekology, kteří ještě přijímají pacienty… Ideálně Praha 9 (jsem z Proseka), ale klidně někam vždycky dojedu. Jen aby byl doktor dobrý, spolehlivý (nebo doktorka…). Jsem od začátku těhu v péči Motola, ale po porodu, který se blíží, bych měla mít svého gynekologa - k té paní, co jsem k ní chodila před těhu, už nikdy jít nechci :roll:
Děkuju moc!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Michaelakkk
22.3.10 16:08

Pokud ti mohu doporučit českou kapacitu tak jedině Prof. Čech, který má ordinaci v praze kyjích v Jiráskově čtvrti a pracuje jako porodník a gynekolog i v porodnici u Apolináře. Zkus mu zavolat jestli by tě vzal jeho telefon je 281869998. Je to opravdu třída a je velmi milí a příjemný… Je to starší pán a má i příjemnou sestřičku a dobré vybavení :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Michaelakkk
22.3.10 16:11

praha kyje je PRAHA 9 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
13761
22.3.10 17:33

mudr vetesnikova koubova na cernaku, gynveko.cz
muzu doprucit, necekas, ma plne vybaveni a je ochotna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15775
22.3.10 18:15

Můžu doporučit MUDr. Alexandra Stará. Opravdu kapacita. Veškeré vybavení v ordinaci, nečekáš, komfortní prostředí. Je soukromá a ročně se tam platí nějaký příspěvek, ale není to moc a dát ho nemusíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dornicka
23.3.10 17:29

Holky moc děkuju za tipy, obvolám si vaše doktory a snad se mě někdo ujme.

• Nahlásit
  • Citovat
13761
15.3.12 14:10

tak momentálně hledám já -máte nějaké ověřené?? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5644
15.3.12 14:21

Muzu doporucit mudr. Rozsypalovou v D. Chabrech
http://gy-nek.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3447
15.3.12 14:45

Za sebe doporučuju dr. Lachetu z Gynemu na Praze 8. http://www.gynem.cz/lekari.html

Je to kousíček od metra Kobylisy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3267
15.3.12 15:12

Chodím do Letňan - www.progyn.cz - výborná je Mudr Šklíbová nebo Mudr Příhonská :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13761
15.3.12 15:28
vertigo píše:
Chodím do Letňan - www.progyn.cz - výborná je Mudr Šklíbová nebo Mudr Příhonská :palec:

koukala jsem na ceník-je něco, co se tam neplatí? třeba klasická prohlídka vyjde na kolik?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
15.3.12 15:38

Já chodím k dr.doležalovi do rehamedu na praze 4 a je fakt hodně pečlivej, úplně jsem byla v šoku při 1.prohlídce a uvědomila si, že ten minulej teda asi nestál za nic.. :)
www.rehamed.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3267
15.3.12 15:40
jizvíková píše:
vertigo píše:
Chodím do Letňan - www.progyn.cz - výborná je Mudr Šklíbová nebo Mudr Příhonská :palec:
koukala jsem na ceník-je něco, co se tam neplatí? třeba klasická prohlídka vyjde na kolik?

Platíš půlroční poplatek 500,– - vždy, když jdeš na pravidelnou prohlídku, kde tě prohlídnou, udělají UZ a cytologii. Když máš nějaké problemy mezi tím, už nic neplatíš, až zas při další pravidelný prohlídce. Při problemech (jakýkoliv výtok, krvácení, cokoliv) tě akutně vezmou ten samý den, co voláš. Kamarádka tam chodí, jen nechodí na kontroly po půl roce, ale po roce, takže jí to vyjde na 500 za rok. Já chodím po půl roce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13761
15.3.12 15:43

to je slušný :) dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
15.3.12 16:15

Já jsem už dvacet let hrozně moc spokojená s paní doktorkou Bláhovou na poliklinice Prosek, je výborná, jen mám strach, aby mi neutekla brzy do důchodu, chodím k ní od 16ti, všechny těhotenství a dojíždím za ní 50 km.Neplatí se vůbec nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama