Dobrý gynekolog na Zbraslavi?

4.8.06 18:03

Dobrý gynekolog na Zbraslavi?

Dobrý den,
už půl roku bydlím na Zbraslavi a stále nemám nového gynekologa Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s lékaři MUDr. Michal Uhlíř a MUDr. Martin Charvát. Jsou jediní, o kterých vím mimo středisko, tam to bude zaručeně hrůza. Jednou jsem se byla poradit se sestrou pana Uhlíře - poradila, ale říkala, že již mají plno. Ale byla jsem se jen na něco zeptat, tak jsem ani moc nenaléhala. Dnes jsem si byla pro recept u pana Charváta, který vypadal moc mile, ale to asi z hlediska mého zdraví není zrovna podstatné, ale volno ještě mají Nemáte s nimi zkušenosti? Jak umí léčit a vyléčit kvasinky, záněty močového měchýře apod. zda s pacientkami mluví o jejich pochybnostech a problémech a snaží se je řešit…? Prosím, poraďte. Mám zatím jen špatné zkušenosti, tak bych to nerada opakovala.
Předem moc děkuji za pomoc, radu a poskytnuté zkušenosti.
Janča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

51
4.8.06 23:32

Ahoj, já jsem pacientkou Mudr. Haluškové ze střediska, je to příjemná paní, chodila jsem k ní i v těhotenství, jsem s ní spokojená, vždy dokáže člověku říci něco pozitivního, milého. Jediné co jsem jí zazlívala že mi nezkontrolovala v těhotenství prsa a já pak měla kvůli plochým bradavkám velké problémy s kojením, dalo se to ještě v těhotenství tehdy řešit. Ale jestli nechceš na středisko máš k tomu zřejmě důvod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.06 12:29

No, ze zkušenosti vím, že na středisku jsou většinou dost špatní lékaři :( A když jsem o tom mluvila se sestrou pana Uhlíře, tak řekla, že na poliklinice je to fakt děs. Tak nevím. A to že ti nezkontrolovala vpáčenost bradavek mi přijde taky dost zá:,–(ní. Jde mi hlavně o to, aby mě lékař pořádně vyšetřil, předvídal možné problémy co by mohly nastat, mluvil o tom se mnou a dokázal poradit. Vlastně bych možná i překousla to, že by nebyl moc milý, ale hlavně aby to byl opravdu pofesionál a věděl co má dělat. Minulému lékaři jsem řekla co mám za problém, on jenom hloupě koukal, tak jsem řekla, co si o tom myslím, co by to možná změnilo a on jen řekl, ať to zkusím. Žádný vlastní názor ani nic podobného. Tak to tam nemusím ani chodit, když si můžu léčbu naordinovat sama doma :( A to právě již nechci opakovat. :? Proto se raději ptám na zkušenosti. Dík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.06 10:26

nikdo nic neví? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5430
14.8.06 12:17

Ahoj Janulko,
s Uhlířem nemám vlastní zkušenost, ale chodí tam moje dvě sestry a jsou z něj nadšení - takže doporučuji, nezanedbává žádnou léčbu a neznám nikoho, kdo by si na něj stěžoval. Ale středisko ti v žádném případě nedoporučuji. Je tam jakási Halušková a pak ještě jedna čarodějnice (teď si nemohu vzpomenout na jméno - skleróza :oops: ) a to byl děs a hrůza. Jednou se jí dokonce podařilo natrhnout mě při obyčejné kontrole - a to mi tenkrát bylo 16!!! Pak mi zanedbala zánět a u každého problému, který jsem měla mi řekla buď že jsem simulantka nebo že je to v mém věku normání - výtoky, záněty, bolesti v podbříšku - jako mladší jsem měla dost problémy. Takže středisku se obloukem vyhni a zkoušej toho Uhlíře :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.06 16:03

Díky za reakci. Středisku se vyhýbám seč můžu úplně ve všem. Většinou jsou tam vážně nejhorší lékaři. :? Zkusím to ještě u pana Uhlíře, ale bojím se, že už mě nepřijme. Potřebovala bych vědět, jestli někdo nemá zkušenosti s panem doktorem Charvátem. Sídlí teď na Zahradní čtvrti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
15.8.06 16:22

Ta druhá „ježibaba ze střediska“ se jmenuje Charvátová, tak třeba je to její příbuzný????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.06 16:57

To sice může, ale klidně může být dobrý :roll: Do konce měsíce bere nové pacientky, tak bych právě potřebovala nějaké reference :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.8.06 08:21

Reference na pana Charváta?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.11.06 09:58

Ahojte,
zkušenosti nemám ani s jedním doktorem, na které se ptáš, ale jen bych chtěla napsat, že já chodím na středisko k Dr.Haluškové a jsem taky moc spokojená, chodila jsem k ní i celé těhotenství…Ale je fakt, že (ťuk,ťuk,ťuk) jsem nikdy neměla žádné problémy, v podstatě chodím jen na prevenci. A ještě taková poznámka, doktor Martin Charvát je syn paní doktorky Charvátové (ta už na středisku není, je tuším v důchodu).
Pa Jitule

• Nahlásit
  • Citovat
11779
20.11.06 21:00

Uhlíř je super, ostatní nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.3.07 22:58

Ahoj,
dozvedela jsem se od nekolika lidi, ze doktor Uhlir pouze z lidi taha penize a svymi „svetylky“ nikomu nepomuze. Nemate nekdo podobnou zkusenost? Obavam se o svoje zdravi…

Zdravi Eva

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.3.08 09:03
Janulka01 píše:
Reference na pana Charváta?

nevím jestli už nepíšu pozdě, ale chodím k MUDr.Charvátovi a je úžasný, vše mě vysvětlí, řekne co dělá, co vidíme na ultrazvuku a když je něco tak mě to i ukáže na obrázku nebo nakreslí. Musím říct, že je opravdu dobrý a má i strašně příjemnou sestřičku, takže já doporučuji… :D

• Nahlásit
  • Citovat
terezatereza
2.5.10 17:05

Je to bůh

Uhlíře nemůžu nic jiného než doporučit.. Měla jsem docela závažné problémy a jezdila jsem se léčit ke gynekolům z celé ČR, až jsem objevila jeho a po dvou letech léčení všude možně jsem se dozvěděla co mi je a hlavně mě vyléčil. Chodí k němu spousta známých, co měly opravdové problémy a všechny (!) vyléčil! Jak co se týče papiloma virů, tak neplodnosti atd… Dokud člověk nemá problémy, s nimiž mu nikdo neumí pomoci, tak to nedokáže náležitě ocenit. Ber ho všemi deseti :)

• Nahlásit
  • Citovat
terezatereza
2.5.10 17:15

Těmi svými „světýlky“ pomohl spoustě lidem!! Tahá peníze?! Nikdy mně ani nikomu z mého okolí nedělal nic, co by nebylo třeba.. Nejsem u něj registrovaná jako u stálého gynekologa a dokud jsem nepřišla s tím, že bych měla platit těch tisíc korun ročně, nikdo je po mně nechtěl! A pokud člověk ty „světýlka“, jak tomu říkáte, opravdu nepotřebuje, tak je na Vás za boha nepoužije. Mně takto zachránil od budoucí neplodnosti a možná i rakoviny, mojí matka díky tomu otěhotněla a spoustu mých známých vyléčil. Koukněte se na diskuze, kolik let se léčí ženy s condylomaty a nikdy (!!!) se nevyléčí! Já jsem se po všech doktorech léčila x let a jediný výsledek byl ten, že se mi to den ode dne zhoršovalo.. On mě vyléčil. Neléčí jenom samotnou nemoc, ale vše co to způsobuje, celou příčinu, o čemž nemají jiní doktoři ani ponětí. Přišla jsem tam s úplně zdevastovaným „spodkem“, ale on začal řešit dásně, močový měchýř atd.. Od doby co jsem ho poznala na sebe nenechám nikým jiným šáhnout. A to že jsem si zaplatila pár stovek za svícení? To je úplně směšné, že někomu přijde líto dát opravdu pár korun za svoje zdraví a v mém případě i za sexuální život, který v době, kdy jsem se léčila jinde, nepřipadal v úvahu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama