Dobrý psycholog Brno

1229
26.6.13 20:35

Dobrý psycholog Brno

Nemáte někdo tip na dobrýho psychologa nebo psycholožku v Brně, co má smlouvu s pojišťovnou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1598
27.6.13 09:24

Anton Polák :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1229
27.6.13 10:40

@katkatel

Jo tak tomu jsem včera volala a první termín mi dal v říjnu, takže to nic… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
27.6.13 12:40

@Kacenka20 No bohuzel, dobri psychologove - aspon ti, ktere znam, maji obvykle cekaci dobu nejmene dva mesice s tim, ze nekdy se muze udelat misto driv… radsi bych si pockala na dobreho, blbych psychologu je hodne (fakt bohuzel) a do te doby nejak vyuzila jine pomoci treba… drzim palce pri vyberu i pri reseni :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1229
27.6.13 12:44

@katkatel
To asi jo, ale 4 měsíce jsou hodně dlouhá doba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
27.6.13 13:23

@Kacenka20 No to jo… jeste me napada třeba Juraj Barbarič, na webu jsou s nim i nejaka videa (treba http://www.youtube.com/watch?…)… je to zajimavy clovek, nekteri ho chvali… ovsem docela predpokladam, ze s cekaci dobou to bude tez tak :nevim: ale mozna muzes se zeptat jak pana Poláka tak tohoto pána, koho by doporucili oni, kdo by mohl mit kratsi cekaci dobu… pokud by mi nekoho doporucili, duverovala bych jejich nazoru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lizzi
29.9.13 12:00

Ahoj mamky Brňačky, doporučte prosím nějakého dobrého psychologa nebo ještě lépe psycholožku z Brna, která by pomohla s depresemi po porodu. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.14 21:47

Předem prosím o zachování anonymity, děkuji.

Když bych se chtěla objednat k psychologovi, který má smlouvu s pojišťovnou, musím skrz svého obvodního lékaře? Kolik se platí?
Nebo jak to chodí?
A můžu s sebou vzít své malé dítě, které mi nemá kdo pohlídat?

• Citovat
  • Nahlásit
81
6.8.14 22:50
@Anonymní píše:
Předem prosím o zachování anonymity, děkuji.Když bych se chtěla objednat k psychologovi, který má smlouvu s pojišťovnou, musím skrz svého obvodního lékaře? Kolik se platí?
Nebo jak to chodí?
A můžu s sebou vzít své malé dítě, které mi nemá kdo pohlídat?

Ahoj, pokud vím tak nemusíš k obvoďákovi… A dítě asi sebou vzít můžeš, ale to by Ti jistě řekl při tel. objednání ten lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.14 23:45

@Tamanah
Má doporučení od obvodního lékaře vliv na čekací dobu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.14 17:38
@katkatel píše:
Anton Polák :mavam:

Nemůžu se mu dovolat, je to ještě aktuální?
A kde, že bývá? Ve vojenské nemocnici nebo u Semilassa?

• Citovat
  • Nahlásit
1598
8.8.14 23:46

Tak to nevim, jestli s nim neco neni, ale casto neni jednoduche se dovolat (volala bych pred celou (8:55, 9:55 a tak, to je asi vetsi sance se dovolat) a cekaci doby bude mit delsi…doporuceni od obvodaka netreba a nemyslim, ze by melo vliv na cekaci dobu, pan Polak pracuje na pojistovnu…pokud je to nalehave, urcite muze doporucit nekoho, komu veri a kdo by volno mit mohl, prip. urcite je nejake krizove centrum, ktere muze pomoci aspon nejak docasne nez se uvolni misto… na terapii je dulezite, aby se clovek mohl v klidu soustredit na sebe, coz se trochu bije s tim, ze jeste hlida ditko, takze by bylo lepsi, kdyby se naslo nejake hlidani na tu dobu si tak myslim :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.14 13:52

@katkatel
Napsala jsem mu mail a ozval se, je na dovolené. Půjdu k němu na podzim.
Děkuji za info :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1598
10.8.14 15:59

Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
5.5.15 13:28

Pomohl vám psycholog?

Je tu někdo, komu psycholog opravdu pomohl?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat