Dojíždění do práce, zkušenosti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1137
12.6.18 17:30
@Anonymní píše:
Dojíždím 30km a je to super. Sednu a jedu. U toho relaxuji (řízení mi nevadí).
Nemusím řešit ujetý spoj, narvaný bus, atd…
Za mě fajn. Nemám s tím problém.
Ze nejsem dobrý řidič bych se nebála, po chvíli budeš.

Mám to stejně, taky 30 km (jedna cesta) denně a dělám to taky tak. Zrelaxuji se, po práci si nakoupím a nemusím nic tahat, a když si vezmu, kolik času bych strávila v autobuse ( v zimě plném chrchlajících lidí), naprosto mi to vyhovuje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72
20.7.20 12:49

Dojizdeni do prace 100km

..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat