Dojíždění do práce, zkušenosti
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
12.6.18 17:30
@Anonymní píše:
Dojíždím 30km a je to super. Sednu a jedu. U toho relaxuji (řízení mi nevadí).
Nemusím řešit ujetý spoj, narvaný bus, atd…
Za mě fajn. Nemám s tím problém.
Ze nejsem dobrý řidič bych se nebála, po chvíli budeš.
Mám to stejně, taky 30 km (jedna cesta) denně a dělám to taky tak. Zrelaxuji se, po práci si nakoupím a nemusím nic tahat, a když si vezmu, kolik času bych strávila v autobuse ( v zimě plném chrchlajících lidí), naprosto mi to vyhovuje.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit