Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ahoj holky, som 14+2, a chcem sa spytat dokedy sa mozem registrovat do porodnice?? mam na mysli konkretne Prahu Motol a Podoli.. cakam totiž na kartu a papiere od Slovenskeho gynekologa, malo by mi to prist do tyzdna. dakujem za odpoved
@petushqa27 Tak to už jsi prošvihla. Registrace je 14+0. Kartu od gynekologa k tomu fakt nepotřebuješ.
Sedni k netu a zjistit si, zda čirou náhodou ještě nemají nějaká volná místa.
Nevim jak podoli ale treba apolinar ma ze se muzes registrovat na datum +- 5 dni. Takze tam to zitra rano stihnes…
@petushqa27 v Podolí to můžeš zkoušet do 14+6tt. Karty netřeba stačí průkazka, ale to až tam půjdeš osobně, nejdřív se registruješ přes net. Do toho Podolí to ale chce být připravená přesně v 8:00 na jejich stránkách v registračním formuláři a být hodně rychlá ![]()
Ahoj,
Tak já se registrovala přesně 14+0 v 8:00 ráno a za minutu už tam bylo obsazeno (Podolí), ale ten Motol by mohl mít volno. Každopádně, když jsem šla rodit, tak mě kvůli obsazenosti poslali do Thomayerky, a to bych teda nepřála nikomu. Porod dobrý, Dr. skvělá, ale šestinedělí hrůza, dětský sestry mě úplně deptaly a odcházela jsem v hrozným stavu.
![]()
@xkoup21 @Míša Bery nevím od kdy to platí, ale teď to opravdu v Podolí lze do toho 14+6tt. mě se to první 2 dny nepovedlo, takže jsem se taky registrovala až 14+2 a úplně v pohodě ![]()
Holky moc dekuji, dnes zbehnem osobne do Motola a to podoli budem este skusat
@Svistice píše:
@petushqa27 Tak to už jsi prošvihla. Registrace je 14+0. Kartu od gynekologa k tomu fakt nepotřebuješ.
Sedni k netu a zjistit si, zda čirou náhodou ještě nemají nějaká volná místa.
Pozde neni, ja se registrovala 14+3 a nikdo tam s tim problem nemel. muzes se registrovat tusim v rozmezí 14+0 - 15+O
@Pam12 píše:
Pozde neni, ja se registrovala 14+3 a nikdo tam s tim problem nemel. muzes se registrovat tusim v rozmezí 14+0 - 15+O
To ano, ale je to už jen odvislé od toho, jestli se náhodou uvolní nějaké místo.
@Svistice píše:
To ano, ale je to už jen odvislé od toho, jestli se náhodou uvolní nějaké místo.
Neni… Proste každy den otvírají dvanáct míst… Ja mam navic dva termíny, který se mi rozchází o tyden, takze jsem mela na registraci okýnko dokonce 14 dni, tyden se mi nedařilo tam registrovat a pak se to povedlo
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.